plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۱۰۶۰
معاون اطلاعات و عملیات سازمان پدافند غیر عامل بیان کرد:

استفاده از توانمندیها و ظرفیت های سازمان نقشه برداری كشور در انجام مأموریت های سازمان پدافند غیر عامل امری ضروری است.

سردار محمد حسن منصوریان معاون اطلاعات و عملیات سازمان پدافند غیر عامل طی بازدید از سازمان نقشه برداری کشور بیان کرد: استفاده از توانمندیها و ظرفیت های سازمان نقشه برداری کشور در انجام مأموریت های سازمان پدافند غیر عامل، امری ضروری است.
plusresetminus

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، پیش از بازدید، دکتر اردلان رئیس سازمان نقشه برداری کشور طی نشستی با سردار منصوریان و هیأت همراهشان ضمن معرفی علم نقشه برداری، درباره زمینه های متعدد فعالیتهای سازمان نقشه برداری کشور مطالبی را عنوان کرد.

سردار منصوریان در این نشست درباره فعالیتهای سازمان پدافند غیرعامل گفت: سازمان پدافند غیر عامل  با حجم بالایی از اقدامات و فعالیت ها در جهت انجام مأموریت محول شده مواجه است. بنابراین باید از توانمندیها و پتانسیل سایر نهادها در این راستا یاری گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت و توانمندی های سازمان نقشه برداری کشور ایجاد زمینه های همکاری این دو مجموعه، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. نتیجه این همکاری ها می تواند سازمان پدافند غیر عامل را در اجرای اصول پدافندی در کشور مساعدت نماید.

خاطرنشان می شود: فعالیتهای GIS سازمان نقشه برداری کشور مورد توجه مسئولین سازمان پدافند غیرعامل در این بازدید قرار گرفت و برهمین اساس سردار منصوریان تصریح کرد:  سازمان پدافند غیر عامل ، تجارب و توانمندیهای سازمان نقشه برداری کشور در بخش GIS را در اقدامات و فعالیتهایش به کار خواهد گرفت.

گفتنی است در پایان این نشست، مسئولین دو سازمان مقرر کردند تا نمایندگانی از سوی هر دو مجموعه جهت ایجاد هماهنگی بیشتر طی جلسات کارشناسی، زمینه های همکاری را بررسی نمایند.
 
http://www.ncc.gov.ir/vdci.qazct1auubc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.qazct1auubc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی