کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

آغاز به کار مجدد مجموعه ورزشی سازمان نقشه‌برداری کشور

31 شهريور 1398 ساعت 16:09

با ارائه تسهیلات جدید برای کارمندان، مجموعه ورزشی سازمان نقشه‌برداری کشور آغاز به کار کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، مجتمع ورزشی سازمان شامل استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، سالن بدنسازی، به همراه بوفه و سایر امکانات دیگر، امروز 31 شهریورماه مجددا آغاز به کار کرد.
پیش از ظهر امروز نوشین پسندیده معاون اداری، مالی و پشتیبانی به همراه مصطفی تبیانیان، مدیر کل امور اداری و توسعه منابع انسانی، حسن شریفی ذیحساب و مدیرکل امور مالی سازمان به اتفاق چند تن دیگر از مسئولین سازمان نقشه‌برداری کشور، مجتمع ورزشی این سازمان را بازگشایی کردند.
گفتنی است سازمان نقشه‌برداری کشور تیر ماه سال جاری برای اجاره مجموعه ورزشی نقشه‌برداری، مزایده عمومی برگزار کرد که  از بین چندین شرکت کننده، شرکت " آتیه نگران افق ورزش آریایی" برنده شد و با این سازمان قرارداد یکساله منعقد کرد. این شرکت پس از تجهیز و به‌سازی مجتمع ورزشی سازمان نقشه برداری کشور، از امروز آماده ارائه خدمات و تسهیلات ورزشی به کارمندان و بازنشستگان این سازمان و سایر علاقمندان است.
خاطر نشان می شود شرکت " آتیه نگران افق ورزش آریایی" در سابقه خود، ارائه خدمات ورزشی در دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد ساری، مجموعه کوثر گرگان و ... را دارد و آماده عقد قرارداد جهت ارائه خدمات ورزشی به ارگان‌ها و دستگاه‌های دیگر است.
 


کد مطلب: 1612

آدرس مطلب: http://www.ncc.gov.ir/fa/news/1612/آغاز-کار-مجدد-مجموعه-ورزشی-سازمان-نقشه-برداری-کشور

سازمان نقشه برداری کشور
  http://www.ncc.gov.ir