کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اطلاعیه نظرخواهی برای به‌‌‎روز رسانی وظایف سازمان نقشه‌‌‎برداری کشور و برون‌‌سپاری فعالیت‌‌های آن

9 مهر 1398 ساعت 15:50

اداره‌ کل امور اداری و توسعه منابع انسانی سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور طی اطلاعیه‌ای از کلیه صاحب‌نظران و کارشناسان دعوت کرد در خصوص وظایف این سازمان و وضعیت برون‌سپاری فعالیت‌های حاکمیتی و غیرحاکمیتی آن پیشنهاداتشان را ارائه دهند.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور، در این اطلاعیه آمده است: سازمان نقشه‌‌برداری کشور در راستای شناسایی وظایف، فعالیت‌ها و واحدهای قابل واگذاری به سایر فعالان این حوزه، فعالیت‌های حاکمیتی/غیرحاکمیتی و وضعیت برون‌‌‌سپاری آنها (پیوست1)را بر اساس الگوریتم تعریف شده(پیوست2)، در سال 94 احصا کرده است. این سازمان قصد دارد برای به‌‌‌روز رسانی این اطلاعات، از ایده و نظرات فعالان این حوزه بهره‌مند شود.

لذا از همه مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور، متخصصان، کارشناسان، فعالان عرصه نقشه‌‌‌برداری و اطلاعات مکانی و ... در سطح کشور دعوت شده است، تا نظرات و پیشنهادات خود را حداکثر تا تاریخ 10 مهر ماه سال 1398 در قالب فرم نظرات اصلاحی (پیوست3) از طریق ایمیل روابط عمومی سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور به نشانی info@ncc.ir ارسال کنند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


کد مطلب: 1647

آدرس مطلب: http://www.ncc.gov.ir/fa/news/1647/اطلاعیه-نظرخواهی-به-روز-رسانی-وظایف-سازمان-نقشه-برداری-کشور-برون-سپاری-فعالیت-های

سازمان نقشه برداری کشور
  http://www.ncc.gov.ir