کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اشرف‌‌‌السادات قریشی مدیرکل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌‌‌‌برداری کشور شد

7 مهر 1398 ساعت 15:08

مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور با صدور حکمی اشرف‎السادات قریشی را به عنوان مدیرکل نظارت و کنترل فنی این سازمان منصوب کرد تا جایگزین بهداد غضنفری شود که اخیرا در پایان سی سال دوره خدمت خود، بازنشسته شد.


به گزارش روابط‎عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این حکم آمده است: نظر به صلاحیت‌های حرفه‌ای و تخصصی، تجارب مفید و سوابق ارزشمند سرکارعالی به موجب این حکم به‌عنوان "مدیرکل نظارت و کنترل فنی سازمان نقشه‌برداری کشور" منصوب می‌شوید.

رئیس سازمان نقشه‎بردرای کشور تاکید کرد: انتظار می‌رود در چارچوب وظایف این اداره کل، در راستای انطباق محدوده نظارت سازمان بر همه فعالیت‌های حوزه نقشه و اطلاعات مکانی به استناد ماده 11 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور و نیز روزآمد کردن رویه‌های کنترل فنی متناسب با اقتضائات کشور، مبتنی بر روش‌های کیفی به‌جای شیوه‌های سنتی و کمّی، با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و استانداردهای جهانی اقدام فرمائید. همچنین ضرورت دارد ضمن برنامه‌ریزی دقیق برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های کارشناسی آن حوزه نسبت به حذف مؤلفه‌ها و فرایندهای زائد، اصلاح و بازنگری در دستورالعمل‌ها، انجام امور با رویکرد بهبود شاخص‌های بهره‌وری و نیز احترام و تکریم کارکنان خدوم آن اداره کل؛ به‌عنوان رویکردهای مهم سازمانی، اهتمام داشته باشید.

در پایان این حکم ابراز امیدواری شده که نامبرده با استعانت از پروردگار متعال و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشد.

گفتنی است قریشی با 20 سال سابقه خدمت در سازمان نقشه‎برداری کشور، پیش از این معاون مدیریت نقشه‎برداری هوایی و فضایی این سازمان بوده و با حفظ سمت، مشاور رئیس این سازمان در امور زنان و خانواده نیز می‌باشد.


کد مطلب: 1655

آدرس مطلب: http://www.ncc.gov.ir/fa/news/1655/اشرف-السادات-قریشی-مدیرکل-نظارت-کنترل-فنی-سازمان-نقشه-برداری-کشور

سازمان نقشه برداری کشور
  http://www.ncc.gov.ir