plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب : ۱۸۶۶

هشتمین نشست مجمع عمومی UN-GGIM-AP در کانبرای استرالیا تشکیل شد

از 12 لغایت 15 آبان ماه سال 1398 نشست سه روزه مدیریت جهانی اطلاعات مکانی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (UN-GGIM-AP)توسط دولت استرالیا در كانبرا برگزار شد.
هشتمین نشست مجمع عمومی UN-GGIM-AP در کانبرای استرالیا تشکیل شد
plusresetminus
۰
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‎برداری کشور، از زمانی كه کمیسیون اقتصادی و اجتماعی سازمان ملل متحد برای آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) مسئولیت دبیرخانه این موضوع را به عهده گرفت این نخستین جلسه مجمع عمومی UN-GGIM-AP بود که تحت ریاست استرالیا برگزار شد. شرکت کنندگان در این نشست، عموما مسئولین سازمان‌های نقشه برداری کشورهای آسیا و اقیانوسیه بودند.

این نشست فرصتی برای اعضا فراهم کرد تا درباره دیدگاه‌های جهانی و منطقه‌ای پیرامون جدیدترین مباحث اطلاعات مکانی و همچنین پیامدهای برنامه اقدام آسیا و اقیانوسیه در برنامه‌های کاربردی فضایی برای توسعه پایدار (2018-2030) بحث کنند.

 سه کارگروه "چارچوب مرجع ژئودتیکی"، "کاداستر و مدیریت زمین" و "ادغام اطلاعات و آمارهای مکانی" از روز اول این اجلاس تشکیل جلسه دادند. در روزهای دیگر، شرکت کنندگان فرصتی برای پیوستن به جلسات با موضوعات گروه‌های کاری و همچنین چارچوب اطلاعات جامع مکانی (IGIF) ، چارچوب Sendai برای کاهش خطر در برابر بلایای طبیعی و اهداف توسعه پایدار داشتند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما