کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

اطلاعیه سازمان نقشه‌­برداری کشور درباره مصاحبه با معرفی‌شدگان آزمون استخدامی سال 1398

1 اسفند 1398 ساعت 1:40

اطلاعیه سازمان نقشه‌‌‌برداری کشور در خصوص مصاحبه استخدامی با معرفی‌‌‌شدگان چند برابر ظرفیت هفتمین آزمون مشترک استخدام پیمانی دستگاههای اجرایی/ محل مصاحبه: تهران، میدان آزادی، بلوار معراج، سازمان نقشه‌برداری کشور/در صورت نیاز شماره تلفن‌های02166071001- داخلی 2461 پاسخگوی داوطلبین خواهد بود.


بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سازمان نقشه‌برداری کشور در سال 1398 می‌‌­رساند:  

داوطلبانی که اطلاعات خوداظهاری و مدارک و مستندات آنان توسط این سازمان مورد تایید قرار گرفته، لازم است برای شرکت در مصاحبه استخدامی با به همراه داشتن اصل و کپی مدارک ذیل، طبق زمانبندی مندرج در جدول به سازمان نقشه­‌برداری کشور مراجعه نمایند.

- کارنامه تحصیلی (که رتبه داوطلب در آن ذکر شده باشد) و یا گواهی معتبر از دانشگاه برای داوطلبانی که رتبه اول تا سوم را در مقطع تحصیلی خود میان دانشجویان هم‌رشته و هم ورودی‌شان کسب نموده‌اند.

- گواهی معتبر برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی (صادر شده توسط برگزارکنندگان آن المپیادها)

- اصل مقاله به همراه کپی صفحه اول یا گواهی پذیرش مقاله برای چاپ در نشریه‌­های مورد نظر، برای دارندگان مقالات علمی-پژوهشی و علمی –ترویجی(نشریات داخلی و خارجی معتبر) 

- اصل مقاله به همراه کپی صفحه اول و گواهی پذیرش مقاله برای چاپ در نشریه­‌های مورد نظر، برای دارندگان مقالات در کنفرانس‌­ها و همایش‌­های معتبر ملی نمایه شده در (ISC و یا CIVILICA) و همایش‌­های بین‌المللی

- اصل کتاب و کپی جلد آن برای دارندگان کتاب تالیفی یا ترجمه شده

- اصل گواهی و کپی آن برای دارندگان مقام در المپیاد­های علمی، جشنواره‌­های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی.

- اصل گواهی و کپی آن، برای دارندگان گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر

- اصل گواهی و کپی آن برای دارندگان مدرک معتبر نرم‌­افزار تخصصی مرتبط با شغل

- اصل گواهی و کپی آن برای دارندگان مدرک معتبر زبان(IELTS، TOFEL TOLIMOوMSRT).

 - پایان‌‌‌‌نامه مقطع فوق لیسانس و دکتری
 
*عدم مراجعه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچ‌گونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

 
کلیه داوطلبان، فرم ضمیمه(اینجا را کلیک کنید) را تکمیل و بر اساس جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی معرفی شدگان آزمون استخدامی به سازمان نقشه‌برداری کشور در موعد مقرر مراجعه نمایند.
 


کد مطلب: 2072

آدرس مطلب: http://www.ncc.gov.ir/fa/news/2072/اطلاعیه-سازمان-نقشه-برداری-کشور-درباره-مصاحبه-معرفی-شدگان-آزمون-استخدامی-سال-1398

سازمان نقشه برداری کشور
  http://www.ncc.gov.ir