plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
کد مطلب : ۲۳۲۹

مدير جدید خدمات فنی سازمان نقشه‌برداري كشور منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداري کشور؛ علی صفایی به عنوان مديركل خدمات فنی منصوب شد.
مدير جدید خدمات فنی سازمان نقشه‌برداري كشور منصوب شد
plusresetminus
۰
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداري كشور، شفیعی در این حکم صلاحیت‌های تخصصی، تجارب مفید و سوابق ارزشمند مدیر منصوب شده را مهمترین دلایل این انتصاب برشمرد.

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور در این حکم عنوان کرد: «ارتباط نزدیک و موثر با شرکت‌های دانش بنیان به منظور عمومی‌سازی و تجاری‌سازی خدمات و محصولات یکی از اولویت‌های کاری مهم در آن مدیریت است و انتظار می‌رود به منظور پاسخگویی به نیازهای آحاد شهروندان ایرانی در حوزه نقشه و اطلاعات مکانی وظایف مصوب این مدیریت را در چارچوب جهت گیری‌های کلان سازمان مورد توجه قرار داده و خصوصا در راستای ارتقای کیفی و تسهیل ارائه خدمات و ساماندهی آرشیو محصولات از طریق به کارگیری فناوری‌های روز و تعامل با سایر بخش‌های سازمان اهتمام ورزید».

شفیعی در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به استعانت از پروردگار متعال و با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، برای وی آروزی موفقیت نمود.

گفتنی است پیش از این دکتر علیرضا جاویدانه این مسئولیت‌ را بر عهده داشت که هم اکنون به عنوان معاون فناوری توسعه، برنامه‌ریزی و امور دستگاه‌ها در این سازمان فعالیت دارد. علی صفایی نیز پیش از این، تجربه رئیس اداره سفارش‌ها و قراردادها، سرپرست اداره کل نظارت و کنترل فنی، سرپرست معاون اداره کل نظارت و کنترل فنی و همچنین رئیس اداره نظارت GIS در اداره کل نظارت و کنترل فنی را برعهده داشته است.
تنظیم کننده : حامد مرادیان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما