plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۲۳۳۲

تقدیر دکتر نوبخت از مدیران موثر سازمان نقشه‌برداری کشور

به دنبال ارتقای جایگاه سازمان نقشه‎برداری کشور طی دو سال گذشته در عملکرد تخصصی و عمومی خود که به تایید سازمان اداری و استخدامی کشور رسیده است؛ دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از مدیران سازمان نقشه برداری کشور که در این زمینه موثر بوده‌اند؛ تقدیر کرد.
تقدیر دکتر نوبخت از مدیران موثر سازمان نقشه‌برداری کشور
plusresetminus
۱
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در حاشیه جلسه امروز شورای مدیران سازمان، لوح‌های تقدیر این مدیران از سوی مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور و معاون سازمان برنامه و بودجه کشور به آنان اهدا شد.  

خانم‌ها و آقایان نوشین پسندیده معاون توسعه مدیریت و منابع، نسرین وزیری مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و اموربین‌الملل، پیمان بکتاش معاون فنی، علیرضا جاویدانه معاون فناوری توسعه؛ برنامه‌ریزی و امور دستگاه‌ها، اشرف‌السادات قریشی مدیرکل نظارت و کنترل فنی، خسرو رمضانی مدیر حراست، مصطفی تبیانیان مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی، فرخ توکلی کارشناس نقشه‌برداری، رضا داشگرپور مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، عبدالرضا سعادت مدیرکل ژئودزی و نقشه برداری زمینی، علی سلطانپور مدیر آبنگاری و امور جزر و مدی، میثم شهبازی مشاور رئیس در امور اقتصادی، برنامه ریزی و توسعه مدیریت و علی صفایی مدیر خدمات فنی؛ مدیرانی بودند که مورد تقدیر قرار گرفتند.

در متن این لوح تقدیر این مدیران آمده بود:

«ارزیابی عملکرد نشانگر توانمندی‌ها و کارآیی دستگاه‌های اجرایی است چراکه بازتاب دانش، تخصص و تعهد کارکنان و یکی از مهمترین ابزارهای بهبود مدیریت در سطح ملی است. ارتقای جایگاه سازمان نقشه‌برداری کشور در بررسی شاخص‌های عمومی و اختصاصی در طول دو سال گذشته بین مجموعه دستگاه‌های اجرایی کشور، حاکی از نزدیک شدن بیش از پیش آن سازمان به جایگاه حاکمیتی خود، بهبود کیفی محصولات و خدمات  و نیز مسؤولیت‌پذیری، روزآمدی مهارت و توانمندی مدیران خدوم آن سازمان است.

اینجانب از زحمات شما در کسب این موفقیت سازمانی صمیمانه قدردانی می¬نمایم و امید دارم با همت والای خود، بیش از پیش در پیشبرد اهداف سازمانی خود موفق باشید. از درگاه ایزد منان، توفیقات روزافزون شما را برای نقش¬آفرینی مؤثر در مسیر رشد و شکوفایی ایران اسلامی آرزومندم».

گفتنی است سازمان اداری و استخدامی کشور در بررسی ارزیابی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای دولتی اعلام کرد که سازمان نقشه‌برداری کشور در مجموع بررسی شاخص‌های عمومی و اختصاصی رشد 15.4 درصدی داشته که در مجموعه سازمان‌های تابعه سازمان برنامه و بودجه کشور، بیشترین رشد را به ثبت رسانده است. جزئیات بیشتر در اینباره را اینجا بخوانید.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما