plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۴
کد مطلب : ۲۴۰۱
از سوی اداره‌کل امور اداري و توسعه منابع انساني منتشر شد:

فهرست اسامی و تعداد روزهای مرخصی کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور در سال 98

اداره‌کل امور اداري و توسعه منابع انساني سازمان نقشه‌برداری کشور گزارش میزان استفاده کارکنان این سازمان از مرخصی استعلاجی در سال 98 را به تفکیک واحد سازمانی آنان منتشر کرد.
فهرست اسامی و تعداد روزهای مرخصی کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور در سال 98
plusresetminus
۰
به گزارش روابط‌عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، 346 نفر از کارکنان این سازمان در سال 1398 از مرخصی استعلاجی استفاده کرده‌اند که از این میان 92 نفر بیش از 10 روز به مرخصی استعلاجی رفته‎اند. 30 نفر از این تعداد نیز بیش از 20 روز در یک سال، از مرخصی استعلاجی استفاده کردند.

بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه‎های اجرایی آن و به استناد ماده 62 قانون تأمین اجتماعی؛ هرگاه مستخدم شاغل بیمار شود و آن بیماری مانع از خدمت او باشد باید مراتب را در کوتاهترین مدت ممکن به اداره متبوع اطلاع دهد و در موارد کمتر از 10 روز گواهی پزشک را در اولین روز پس از مراجعه به محل خدمت و در موارد ده روز و بیشتر، در پایان روز دهم به رئیس یا معاون واحد مربوطه جهت ارجاع به کارگزینی ارسال کند.

البته این درخواست در صورتی پذیرفته می‌شود که پزشک معتمد وزارتخانه یا موسسات دولتی آن را تایید کنند و چنانچه تایید نشد به کمیسیون پزشکی که مرکب از سه پزشک و بنا به درخواست دستگاه متبوع مستخدم و با توجه به نوع بیماری توسط سازمان‎های منطقه‎ای بهداشت و درمان و آموزش پزشکی تشکیل می‌شود، ارجاع خواهد شد.

برای اطلاع از فهرست منتشره از سوی اداره کل امور اداري و توسعه منابع انساني اینجا را کلیلک کنید. مجموعه قوانین موضوعه درباره مرخصی استعلاجی را هم اینجا ببینید.
 
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما