plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب : ۸۷

با حكم رئیس سازمان نقشه برداری كشور مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و همكاری‌های بین‌الملل منصوب شد

با حکم مهندس مسعود شفیعی؛ رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، دکتر نسرین وزیری سراشک به عنوان مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری‌های بین‌الملل منصوب شد.
با حكم رئیس سازمان نقشه برداری كشور مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و همكاری‌های بین‌الملل منصوب شد
plusresetminus
۱
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، در این حکم تدوین استراتژی رسانه‌ای هدفمند و بهینه‌سازی ارتباطات درون و برون سازمانی در حوزه‌های مختلف و در چارچوب وظایف مصوب این دفتر به‌عنوان یکی از مهمترین اقدامات پیش رو عنوان شده است.
همچنین اهتمام در جهت ارتقای وجه پاسخگویی، شفافیت و بهبود شاخص‌های بهره‌وری و افزایش حس ارزشمندی و هویت سازمانی کارکنان، به عنوان رویکردهای مهم سازمانی طی این حکم مورد تأکید رئیس سازمان قرار گرفت.
گفتنی است نسرین وزیری با سابقه 17 سال فعالیت روزنامه‌نگاری، پیش از این دبیر گروه سیاسی خبرآنلاین و عضو گروه مشاوران دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت بوده و در اجرای برخی پروژه‌های رسانه‌های این دبیرخانه با دولت تدبیر و امید همکاری داشته است.
وی همچنین در مقطعی به عنوان مشاور رسانه‌ای « دفتر مشاوره معاونت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور» نیز مسئولیت انتشار نشریه این معاونت را برعهده داشت.
وزیری دانشجوی دکترای ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی است و در دو دهه گذشته با جهاد دانشگاهی و خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خبرگزاری کار  ایران (ایلنا)، خبرگزاری خبر آنلاین و روزنامه ایران (ارگان دولت و وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی)، به عنوان دبیر سرویس سیاسی و پارلمانی همکاری داشته است. همچنین همکاری با روزنامه‌های همشهری (ارگان شهرداری تهران)، جام‌جم (ارگان صدا و سیمای جمهوری اسلامی)، اعتماد ملی، اعتماد، شرق و تهران امروز در کارنامه کاری وی ثبت شد است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما