کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

زمان شرکت در "ششمین فراخوان انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌‌برداری کشور" و مسابقه "اگر من رئيس سازمان بودم" تمدید شد

26 بهمن 1398 ساعت 13:30

تنظیم کننده : مریم صادقی

زمان شرکت در "ششمین فراخوان انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌‌برداری کشور" و مسابقه "اگر من رئيس سازمان نقشه‌برداری كشور بودم" تا پایان هفته جاری (30 بهمن ماه) تمدید شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌‌برداری کشور، کسانی که قصد شرکت در این فراخوان و مسابقه مذکور را دارند و تاکنون موفق به اخذ تأییدیه ارسال ایمیل مدارک و پاسخ‌های خود به این سازمان نشدند، می‌توانند با یکی از روش‌های زیر نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کنند.

1- پست پیشتاز و یا ارسال مدارک با پیک به آدرس: تهران، میدان آزادی، بلوار معراج سازمان نقشه‌برداری کشور (روی پاکت قید شود که به آقای حامد مرادیان در اداره روابط عمومی به شماره داخلی 2504 تحویل داده شود و رسید اخذ شود).

2-ارسال مدارک از طریق فاکس به شماره66071111 در اداره روابط عمومی سازمان (برای اخذ تأییدیه فکس ارسالی با شماره تلفن 66071117 تماس بگیرید).

3-همکاران سازمان نقشه‌برداری کشور نیز می‌توانند از طریق اتوماسیون داخلی "نیسم" مدارک، فرم‌ها و پاسخنامه‌هایشان را برای آقای حامد مرادیان ارسال نموده و طی تماسی با شماره داخلی 2504 تأییدیه دریافت را اخذ نمایند.


کد مطلب: 2056

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/etelaie/2056/زمان-شرکت-ششمین-فراخوان-انتخاب-مدیران-کارشناسان-سازمان-نقشه-برداری-کشور-مسابقه-اگر-رئيس-بودم-تمدید

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir