Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۲۱۱۵

اعلام نتیجه ششمین فراخوان انتخاب تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور

حوزه ریاست، روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان نقشه‌برداری کشور با صدور اطلاعیه‌ای نتایج بررسی‌های کارگروه ارزیابی شرکت‌کنندگان در ششمین فراخوان انتخاب متصدیان تعدادی از سمت‌های مدیریتی و کارشناسی این سازمان را اعلام کرد.
اعلام نتیجه ششمین فراخوان انتخاب تعدادی از مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در ششمین فراخوان انتخاب مدیران و کارشناسان سازمان نقشه‌برداری کشور، برای انتصاب 53 پست مدیریتی و کارشناسی از داوطلبان حائز شرایط دعوت به همکاری شده بود. در این فراخوان 86 نفر داوطلب شده بودند که 68 نفر آنها از کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور و 18 نفر نیز خارج از این سازمان بودند.

کارگروه ارزیابی داوطلبان شرکت‌کننده در این فراخوان در مورد شش پست به نتیجه نهایی رسید. به این ترتیب هما درزی به‌عنوان مدیرکل سامانه‌ها و زیرساخت داده‌های مکانی، علی صفایی به عنوان مدیر خدمات فنی، امیر خرسند به عنوان معاون حراست، حمیدرضا بیات به عنوان رئیس اداره دبیرخانه، فاطمه اسدی به عنوان رئیس اداره فرآیندهای الکترونیک، ربابه ثقفی به عنوان رئیس اداره حفاظت اسناد حراست انتخاب شدند.

بر اساس نتیجه اعلام شده از سوی کارگروه ارزیابی شرکت‌کنندگان؛ انتصاب متصدیان شش پست  "رئیس اداره آبنگاری و نقشه برداری ساحلی و جزایر"، "معاون کارتوگرافی"، " مدیر برنامه‌ریزی و بودجه، حقوقی و پشتیبانی"، " رئیس گروه امور توسعه سرمایه انسانی"، "رئیس اداره روابط عمومی و نظارت بر انتشارات"،" معاون آبنگاری و امور جزر ومدی" به فراخوان بعدی موکول خواهد شد.  

پست "معاون عکسبرداری و پرواز" در حال بررسی و درباره پست «معاون امور اداری و منابع انسانی»  نیز اعضای کارگروه ارزیابی شرکت‌کنندگان به جمع بندی نهایی نرسیدند. این بدان معنی است که کارگروه درباره 8 پست مذکور "در این مقطع زمانی" به تصمیم نهایی نرسیده و ممکن است تا پیش از فراخوان بعدی، از میان گزینه‌های دارای شرایط احراز، انتخاب صورت گیرد؛ در غیر اینصورت در فراخوان بعدی این موارد تکرار خواهند شد. لذا متقاضیانی که در این فراخوان دارای شرایط احراز اولیه بودند نیاز به شرکت مجدد در فراخوان آتی را ندارند و شرایط آنها مجددا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین از 39 پست کارشناسی اعلام شده در این فراخوان، 6 پست به نتیجه نهایی رسید. بر این اساس مریم الهویی به عنوان کارشناس ناظر فتوگرامتری در اداره نظارت و کنترل نقشه برداری هوایی، سیدابوالقاسم موسی کاظمی رئیس دفترمعاونت فنی، منصور حسن‌پور کارشناس فتوگرامتری در اداره کل نقشه برداری هوایی و فضایی، اکبرنورزاد کارشناس فتوگرامتری در اداره پردازش تصاویر رقومی، علیرضا خلیل طهماسبی کارشناس محاسبات ترازیابی اداره ترازیابی و مریم نورایی به عنوان کارشناس سیستم‌ها و بهره‌وری اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی؛ انتخاب شدند.

کارگروه ارزیابی در مورد پست کارشناس نقشه‌برداری حوزه مدیریت اداره کل ژئودزی و نقشه‌برداری زمینی به جمع بندی نرسید و 32 پست کارشناسی نیز به فراخوان بعدی موکول شد.

گفتنی است کلیه پذیرفته‌شدگان نهایی در صورت شمول، ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران موضوع بخشنامه شماره 1657363 مورخ 96/11/4در سطح مربوطه می‌باشند.

برای مشاهده نتیجه پست‌های مدیریتی در فراخوان ششم اینجا راکلیک کنید.
برای مشاهده نتیجه پست‌های کارشناسی در فراخوان ششم اینجا را کلیک کنید.
 
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdca.6nuk49n6m5k14.html
ncc.gov.ir/vdca.6nuk49n6m5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1