plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۳۱۵
سازمان نقشه برداری کشور منتشر می کند:

كتاب جامع مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مكانی ایران (IRAN Geomatics۲۰۱۹)

سازمان نقشه برداری کشور در نظر دارد، کتاب جامع مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی ایران را شامل اطلاعات کاملی از تمامی موارد مرتبط با این حوزه منتشر نماید.
كتاب جامع مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مكانی ایران (IRAN Geomatics۲۰۱۹)
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، این سازمان در فاز اول تدوین این کتاب، با انتشار فراخوان شماره یک، اطلاعات شرکت های مهندسین مشاور دارای رتبه نقشه برداری و همچنین تمامی شرکت های فعال در حوزه مهندسی نقشه برداری شامل؛ ژئودزی، میکروژئودزی، نقشه برداری، هیدروگرافی، فتوگرامتری، GIS، سنجش از دور و ... را گردآوری می کند.
سپس در فازهای بعدی، اقدام به گردآوری اطلاعات اشخاص حقیقی(مهندسین نقشه بردار)، اعضای جامعه مهندسان نقشه بردار ایران، اعضای سازمان نظام مهندسی کشور(ساختمان، معدن و ...)، اعضای کانون کارشناسان رسمی دادگستری در گرایش مهندسی نقشه برداری، شرکت های تولیدکننده، نمایندگان رسمی برندهای خارجی، شرکت های فروش و ارائه کنندگان خدمات پس از فروش و تعمیر تجهیزات نقشه برداری، شرکت های تولید و عرضه نرم افزارهای مرتبط با ژئوماتیک و استارت آپ ها، مراکز علمی، دانشگاهی و آموزشی مهندسی نقشه برداری، انجمن ها و تشکل های صنفی و علمی نقشه برداری، نشریات و کتب علمی نقشه برداری، واحدهای نقشه برداری و ژئوماتیک سازمان ها و ارگان ها، پایگاه های اطلاع رسانی و رسانه های مرتبط با نقشه برداری و ... خواهد پرداخت.
لذا در این فاز نخست، از کلیه شرکت های مهندسین مشاور دارای رتبه نقشه برداری و شرکت های فعال در حوزه مهندسی نقشه برداری در زمینه های قید شده، برای درج اطلاعات خود در این کتاب، دعوت می شود تا فرم پیوست مربوط به اطلاعات فراخوان یک را در دو فرمت doc(برای دریافت فرم اینجا را کلیک کنید) و pdf(اینجارا کلیک کنید)؛ تکمیل و به همراه سایر مستندات و تصاویر خواسته شده در فرم، حداکثر تا روز جمعه مورخ 98/3/10 به پست الکترونیکی Irangeomatics2019@gmail.com مربوط به این سازمان، ارسال نمایند.
بدیهی است به فرم هایی که خارج از ایمیل فوق یا خارج از قالب استاندارد و فرمت های ذکر شده ارسال شوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات احتمالی با شماره تلفن های 63182768 یا 63182730 (سازمان نقشه برداری کشور در تهران) تماس بگیرید.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdccapq182bqs.la2.html
ncc.gov.ir/vdccapq182bqs.la2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی