plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب : ۷۰۹

فراخوان استخدام ۴۱ پست کارشناسی و مدیریتی در سازمان نقشه برداری کشور/تنها کسانی که رابطه استخدامی با دولت دارند؛ می‌توانند شرکت کنند

"سومین فراخوان عمومی انتخاب برخی مدیران پایه، میانی، ارشد و کارشناس در سازمان نقشه‌برداری كشور و گروه نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران"
فراخوان استخدام ۴۱ پست کارشناسی و مدیریتی در سازمان نقشه برداری کشور/تنها کسانی که رابطه استخدامی با دولت دارند؛ می‌توانند شرکت کنند
plusresetminus

سازمان نقشه‌برداری کشور در نظر دارد در اجرای سیاستهای خود مبنی بر ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج شدن از دایره بسته مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان توانمند و همچنین بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه­های اجرایی کشور، به منظور انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای پست­­های مدیریتی و کارشناسی، در سومین اقدام خود،"برای تصدی تعدادی از پُست‌ها"، از کلیه داوطلبان واجد شرایط برای قبول مسؤولیت در پست‌های مندرج در جدول پیوست دعوت به همکاری ‌نماید.
 
توضیحات لازم و راهنمای اقدام :
1-کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی(کار معین) سازمان نقشه‌برداری کشور و همچنین کارکنان رسمی قطعی، پیمانی و قراردادی کارمعین(صرفاً در چارچوب بخشنامه 533555 مورخ 1397/10/02 سازمان اداری و استخدامی کشور) سایر دستگاههای  اجرایی موضوع ماده 5  قانون مدیریت خدمات کشوری مجاز به شرکت در فراخوان می‌باشند.
2-در شرایط برابر کسب شایستگی‌های عمومی، اولویت انتخاب با نیروهای درون سازمانی، زنان و جوانان خواهد بود.
3-در صورت پذیرش در مصاحبه رفع هرگونه تعهد به سازمان مبدا و تطبیق مقررات مربوط به نقل و انتقال و ماموریت بر عهده شخص درخواست‌کننده پست می‌باشد (برای کارکنان سایر دستگاههای اجرایی).
4-در خصوص پذیرش مدارک تحصیلی، عنوان دقیق مدارک تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل در طرح طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل دستگاههای اجرایی ملاک عمل خواهد بود.
5-برای تصدی پستهای مدیریتی، افراد پذیرفته شده ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران حرفه‌ای می‌باشند.(موضوع تصویب‌نامه شماره 579095 مورخ 1395/4/01 شورای‌عالی اداری و بخشنامه 1657363 مورخ 1396/11/04 سازمان اداری و استخدامی کشور)
6-در خصوص پست‌های مدیریتی شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران  ملاک عمل خواهد بود.
7-برای پست‌های مدیریتی میانی و ارشد، ضروری است داوطلبان  مورد ارائه برنامه پیشنهادی را در فرم مشخصات (بند شماره 12)تکمیل نمایند.
8-ارائه درخواست و دعوت به مصاحبه، هیچ‌گونه تعهدی را برای سازمان نقشه‌برداری کشور ایجاد نمی نماید.
9-امتیازدهی به درخواست‌های متقاضیان و همچنین نمرات ارزیابی و مصاحبه بر اساس فرم‌ها و فرآیندهای تعریف شده از سوی سازمان نقشه‌برداری کشور انجام می‌گیرد.
10-داوطلبان می‌توانند برای آگاهی از شرح وظایف پست ها، محل استقرار، شرایط عمومی و اختصاصی، از لینکهای مربوط به هر پست استفاده نمایند.
11-کلیه افراد علاقمند به همکاری که شرایط مورد نظر برای تصدی پست های اعلام شده را دارا می‌باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ  1398/4/25، با ارسال خلاصه سوابق و مشخصات خود در قالب فرم شماره 1(پیوست) به نشانی پست الکترونیک INFO@NCC.IR  اقدام نمایند. مهلت مذکور تمدید نمی‌‍شود.
12-صرفاً اطلاعات ارائه شده در قالب فرم شماره 1(پیوست) ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به اطلاعات و  سوابق ارائه شده در دیگر قالب‌ها و همچنین درخواست‌هایی که پس از تاریخ مذکور ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
13-هرگونه سفارش، توصیه و پیگیری از ناحیه سایر افراد برای هریک از داوطلبان، منجر به حذف شرکت‌کننده مورد نظر از فرایند بررسی خواهد شد.
 
 
   پست های مدیریت حرفه ای در سطح پایه، میانی و ارشد
                                        
1-معاون فناوری توسعه، برنامه‌ریزی و هماهنگی امور دستگاه‌ها -  پست شماره 404 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات -  پست شماره 440 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-مدیر کل نظارت و کنترل فنی -  پست شماره 460 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-مدیر برنامه‌ریزی، بودجه، پژوهش و استانداردها- پست شماره  409 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5-معاون دفتر فناوری اطلاعات (دفتر فناوری اطلاعات)-  پست شماره 441 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
6-معاون اداره کل نظارت و کنترل فنی (اداره کل نظارت و کنترل فنی) -  پست شماره 461 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
7-معاون مدیر امورمالی و ذیحسابی  - پست شماره 576 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
8-رئیس گروه برنامه ریزی و هماهنگی امور دستگاهها  (مدیریت برنامه ریزی و بودجه، پژوهش و استانداردها) - پست شماره 413 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
9-رئیس اداره تدارکات و سفارشات خارجی (اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی) - پست شماره 563 (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
10-رئیس اداره رفاه (اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی) - پست شماره 553/1 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
11-رئیس اداره اطلاعات توصیفی (اداره کل ژئودزی و نقشه برداری زمینی) - پست شماره 166( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
12-رئیس اداره عکاسی و رقومی سازی تصاویر (مدیریت خدمات فنی) - پست شماره 221( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پستهای کارشناسی - دفتر فناوی اطلاعات
1-کارشناس توسعه و پشتیبانی(اداره توسعه و پشتیبانی) - پست شماره 445 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 2-کارشناس راهبری شبکه (گروه راهبری و امنیت اطلاعات) - پست شماره 456 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس امنیت اطلاعات (گروه راهبری و امنیت اطلاعات) - پست شماره 459( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پست های کارشناسی - مدیریت امور مالی و ذیحسابی
 
1-کارشناس مالی (اداره درآمد و اعتبارات ) - پست شماره 582 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس مالی (اداره دفترداری) - پست  شماره 593 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس مالی (اداره رسیدگی ) - پست  شماره 599 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست های کارشناسی - دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل
 
1-کارشناس هماهنگی و برنامه­ریزی(دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل) - پست شماره 15 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس ارتباطات و رسانه‏های جمعی(اداره روابط عمومی و نظارت بر انتشارات) - پست شماره 25/2 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس امور دبیرخانه(اداره دبیرخانه) - پست شماره 34 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-مسئول دفتر (دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل) - پست شماره 14( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست کارشناسی - معاونت اداری، مالی و پشتیبانی
 
1-کارشناس حوزه معاونت (معاونت اداری، مالی و پشتیبانی) -پست شماره 520 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-عامل ذیحساب - پست شماره 523 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پست های کارشناسی - اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی
 
1-کارشناس امور بازنشستگان(اداره کارگزینی) - پست شماره 551 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس احکام ( اداره کارگزینی) - پست شماره 552 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس امور اداری ( اداره کارگزینی) - پست شماره 549 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-کارشناس برنامه ریزی آموزشی (گروه امور توسعه سرمایه انسانی ) - پست شماره 541 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5-کارشناس طبقه بندی مشاغل (گروه امور توسعه سرمایه انسانی) با پست شماره 543 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
6-کارشناس توسعه سرمایه انسانی (گروه امور توسعه سرمایه انسانی) - پست شماره 537   ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
7-مسئول دفتر – پست شماره 534( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پست های کارشناسی -   اداره کل نظارت و کنترل فنی
 
1-مسئول دفتر( اداره کل نظارت و کنترل فنی ) - پست شماره 463 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس ناظر ژئوگراف صحرایی (اداره نظارت و کنترل نقشه برداری زمینی) - پست شماره 470  ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس ناظر نقشه برداری زمینی (اداره نظارت و کنترل نقشه برداری زمینی)  - پست شماره 482/1 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-کارشناس ناظر فتوگرامتری  (اداره نظارت و کنترل نقشه برداری هوایی) - پستهای شماره 494-495-499  ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5-کارشناس ناظرکارتوگرافی (اداره نظارت و کنترل عملیات کارتوگرافی) - پستهای شماره 506- 507 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست های کارشناسی -   اداره کل ژئودزی و نقشه برداری زمینی
1-کارشناس محاسبات و تهیه گزارش ( اداره ژئودزی و ژئودینامیک) - پست شماره 87 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس محاسبات و تهیه گزارش (اداره ترازیابی) - پستهای شماره 109- 111 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس محاسبات و تهیه گزارش (اداره فیزیکال ژئودزی) - پست شماره 133 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست های کار شناسی- سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران
 
-کارشناس نقشه برداری- گروه نقشه و اطلاعات مکانی( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
-کارشناس GIS- گروه نقشه و اطلاعات مکانی ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
 
پیوست:
       فرم شماره 1 ( فرم ارسال مشخصات ) در قالب Word  و  PDF
 
 
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcjfheazuqey.sfu.html
ncc.gov.ir/vdcjfheazuqey.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی