plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۱
کد مطلب : ۲۶۲۵
تقدیر رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور از خانواده‌های کادر سلامت؛

مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی: مظلومیت کادر پزشکی در زمان شیوع کرونا آشکار شد

مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور ضمن تقدیر از خانواده‌های چند تن از پرسنل این سازمان که در کادر سلامت هستند؛ گفت:« مظلومیت کادر پزشکی در زمان شیوع کرونا آشکار شد.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی طی نشستی با آن دسته از کارمندان این سازمان که یکی از اعضای خانواده آنها در کادر پزشکی خدمت می‌کند، ابراز داشت:« شیوع ویروس کرونا با خود تلخ‌کامی‌های بسیاری به همراه داشت. بسیاری از هموطنان عزیزمان را از دست دادیم و با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم کردیم. اما در این دوران با برخی نتایج مثبت تبعات شیوع این ویروس نیز آگاه شدیم. »

وی در این خصوص افزود:«تقویت روحیه همدلی و یکدلی در جامعه از ابعاد مثبت این بیماری بود که اوج آن را در کنار دریایی از روحیه ایثارگری و فداکاری در کادر سلامت کشور شاهد بودیم.»
 
مهندس جعفرزاده امین‌آبادی با بیان اینکه مصداق ایثار و ازخودگذشتگی صرفاً در میدان جنگ و با اسلحه گرم نیست، گفت:«در جنگ با کرونا کادر سلامت در مراکز پزشکی با آگاهی از همه خطرات احتمالی این ویروس، در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار گرفتند و تلاش برای درمان مبتلایان را بر حفظ جان خود در اولویت قرار دادند.»
 
وی بیان کرد:« از همان اولین روزهای شیوع ویروس کرونا بر همه آَشکار شد که  در وهله اول مدافعان سلامت در کشور چقدر مظلومانه به مردم جامعه خدمت می‌کنند و از سوی  دیگر زیرساخت‌های مبارزه و درمان بیماری کوید 19 با چه کمبودهای جدی مواجه است. اما با ایثار این قشر از جامعه و به همت کادر سلامت بسیاری از این کمبودها جبران شده است و همچنان بیش از پیش در مسیر خدمت به مردم فعالیت دارند.»

در بخش دیگری از این نشست دوستانه، خانواده‌های حاضر در این نشست که والدین، همسر یا فرزندشان در کادر سلامت کشور در حال خدمت به مبتلایان کرونا هستند، از خاطرات تلخ دوران شیوع کرونا گفتند و به مشکلاتی که به جهت حضور یکی از اعضای خانواده‌شان در بیمارستان‌ها و تحت شرایط بسیار خطرناک احتمال ابتلا به کرونا،  با آن مواجه شدند، اشاره نمودند.
 
در خاتمه مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی با اهدای لوح تقدیر از خانواده‌های مذکور تقدیر کرد و از نمایندگان آنها که از پرسنل سازمان نقشه‌برداری کشور هستند خواست تا پیام تشکر و قدردانی وی را به آنها ابلاغ کنند. حاضرین در جلسه نیز تقدیر رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور از خانواده‌های کادر سلامت را بسیار ارزشمند عنوان کردند و آن را باعث دلگرمی و قوت قلب خانواده‌هایشان که در کادر سلامت فعال هستند دانستند.
 

پیام تقدیر رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور به این شرح است:
 

با سلام؛
           در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت صادقانه و خالصانه به ملت شریف و قدردان، از بهترین عبادت ها می باشد که بی شک خدمتگذاران به این مردم از مقرب ترین بندگان خدا محسوب می گردند؛ لذا بموجب مساعی و خدمات ارزنده  شماخواهر گرامی به عنوان کادر ایثارگر درمان در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و کسب بهبودی و سلامت برای هموطنان مان تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال برای شما و خانواده گرامی تان آرزوی سلامتی و توفیقات روز افزون دارم.
 
                                                                                                                                                                                                               غلامعلی  جعفرزاده ایمن آبادی
                                                                                                                                                                                                              رییس سازمان نقشه برداری  کشور
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.x9xrak93npr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.x9xrak93npr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی