plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۱
کد مطلب : ۲۶۳۵

مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی در جمع بسیجیان از مقام هفت شهید سازمان نقشه‌برداری کشور تجلیل کرد

مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی در جمع بسیجیان از مقام هفت شهید سازمان نقشه‌برداری کشور تجلیل کرد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، صبح روز سه شنبه 11شهریورماه اعضای پایگاه بسیج شهید عابدینی سازمان نقشه‌برداری کشور با رئیس سازمان دیدار داشتند و درباره شرایط احکام و قراردادهای پرسنل گرفته تا چالش‌های پیش روی بخشهای فنی با وی گفتگو کردند.

خاطر نشان می‌شود بسیج سازمان نقشه‌برداری کشور برای اولین بار رویکردها و دستورالعمل‌های جدیدی را در این حوزه ایجاد نموده که به سازمان‌ها و ارگان‌‌های دیگر نیز ارائه شده است. در همین راستا این سازمان قصد دارد تا با توجه به حاکمیتی بودن این مجموعه، بسیج را به عنوان یک نهاد با مرجعیت علمی، اجرایی و مدیریتی پیش ببرد.

در بخش دیگری از این نشست مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی، ضمن تکریم از هفت شهید سازمان نقشه‌برداری کشور، بر بکارگیری همه قوا در جهت رفع دغدغه‌ها و چالش‌های مطرح شده در این نشست تأکید کرد.

وی ضمن دلجویی از کارکنان خدوم و با سابقه سازمان نقشه‌برداری کشور، از تکریم جایگاه پرسنل شاغل و بازنشسته ،تشکیل هسته مشاوران با حضور بازنشستگان و ارائه کارت کرامت به آنها خبر داد.

مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی بر ضرورت برگزاری چنین جلساتی تأکید کرد و خواستار استمرار آن شد. در خاتمه احمد شریعتمدار؛ سرپرست فرمانده بسیج از سوی رئیس سازمان به عنوان مشاور افتخاری معرفی شد.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdch.xnit23n-mftd2.html
ncc.gov.ir/vdch.xnit23n-mftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی