plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب : ۲۷۱۵
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی تأکید کرد:

ژئوپورتال ملی؛ در سایه تبادل اطلاعات بین دستگاه‌های کشور

در نشست فنی مدیر کل و رؤسای ادارات اداره کل سامانه‌ها و زیر ساخت‌های اطلاعات مکانی با مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی گزارش مفصلی از فعالیت‌های این حوزه ارائه شد و بر لزوم تبادل اطلاعات بین دستگاه‌های کشور برای ارتقای ژئوپورتال ملی از سوی مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی مورد تأکید قرار گرفت.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این نشست تخصصی و کاربردی فعالیت‌های این حوزه از جمله تهیه نقشه‌های NTDB مبنایی 1:25000کشور، تولید سرویس‌های مکانی، NSDI  زیرساخت داده‌های مکانی، ژئوپورتال سازمان، تهیه مستندات و دستورالعمل‌های مربوطه شامل راه اندازی، هماهنگی و پشتیبانی از دستگاه‌های متولی اطلاعات مکانی در سطح استانها نیز در بخش دیگری از این بازدید معرفی شد.
 
 در ادامه این نشست تخصصی چند ساعته؛ مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی ضمن تأکید بر لزوم معرفی قابلیت‌های این بخش خواستار ارائه خدمات و توانمندی این سازمان در حوزه GI‌s ‌به وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های متولی اطلاعات شد.
 
گفتنی است، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی؛ لزوم ضرورت اطلاع‌رسانی، ارتقای ظرفیت تخصصی و خدمات ارائه شده به دستگاه‌ها، وزارتخانه‌ها و عموم مردم، تعامل با استان‌ها و پیگیری جدی شرح وظایف در خصوص SDI استانی را نیز از مهمترین موضوعات تخصصی این حوزه برشمرد که باید با توجه ویژه‌ای به آنها پرداخته شود.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.q9xrak9unpr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.q9xrak9unpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی