plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰
کد مطلب : ۲۷۵۷

پایان اولین مرحله از دیدار چهره به چهره رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور با حوزه‌های معاونت فنی/بازدید از مدیریت آبنگاری و امور جزر و مدی

در راستای سلسله بازدیدهای میدانی مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رییس سازمان نقشه‌‌برداری کشور، آخرین دیدارهای صمیمانه مهندس جعفرزاده ایمن¬آبادی با پرسنل حوزه‌‌های معاونت فنی در این دوره از بازدیدها، همراه با مذاکرات تخصصی و فنی وی با مسئولین و کارشناسان مدیریت آبنگاری و امور جزرومدی روز یکشنبه 23 شهریورماه انجام شد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این بازدید نیز طبق روند دیدارهای قبلی، کارشناسان این حوزه نیز  به تشریح تمامی فعالیت‌ها و ماموریت­های مدیریت مذکور پرداختند و جزییات، مطالبات و مشکلات کاری اعم از نبود تجهیزات لازم،  سخت افزار مورد نیاز و همچنین کمبود شدید نیرو در مدیریت آبنگاری را با مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی در میان گذاشتند.
 
 در این دیدار، مسئولین و کارشناسان مدیریت آبنگاری  ضمن تقدیر از رئیس سازمان به جهت بازدیدهای میدانی و گفتگو  با یکایک کارمندان بخش­ها و ادارات، از پویایی و انگیزه ایجاد شده در سازمان از رییس سازمان تشکر کردند.
 
شایان ذکر است در راستای موضوعات مطرح شده در این بازدید، مقرر گردید با توجه به رشد تولید چارت‌های دریایی در این مدیریت و استفاده بین‌المللی از آنها، به الزام راه‌اندازی شناورهای آبنگار یک و دو پرداخته شود؛ در این خصوص رییس سازمان نیز دستور آغاز فعالیت  و راه‌اندازی  هرچه سریعتر این دو شناور را صادرکرد.

مهندس جعفرزاده ایمن­آبادی ضمن تأکید بر لزوم معرفی قابلیت‌ها و توانمندی­های پرسنل متخصص این مدیریت، خواستار معرفی دستاوردهای مدیریت آبنگاری و امور جزرومدی، در عرصه بین­المللی با وجود تحریم­های شدید علیه کشورمان شد.

رییس سازمان نقشه‌برداری کشور در جمع نیروی متخصص مدیریت آبنگاری و امور جزرومدی؛ با آگاهی و درک ملموس از کلیه مشکلات و دغدغه­های پرسنل، به بازگرداندن آرامش، ثبات، حس رضایتمندی و خشنودی به کارمندان در محیط کاری این مجموعه و سایر بخش­های سازمان تأکید نمود.
 
پرسنل ادارات مختلف مدیریت آبنگاری نیز در حین دیدارهای یک به یک رییس سازمان با ایشان، به بیان دیدگاه­های خود پرداختند. به طور خلاصه از جمله دغدغه‌های پرسنل این مجموعه همانند سایر بخش­های دیگر سازمان، مسائل همکاران قراردادی، نبود یا کمبود تجهیزات،کمبود شدید نیرو در این بخش و همچنین تعمیر و بازسازی ساختمان فعلی مدیریت مذکور در سازمان بود.
 
همکاران این مدیریت ضمن معرفی برنامه کاربردی (اپلیکیشن) "نمایش تراز دریا " برای استفاده روی تلفن همراه و استفاده بیش از پنج هزار نفر از این برنامه کاربردی، همچنین برخط سازی ایستگاه‌های جزر و مدی شناوری که با ایده داخلی درون مدیریتی علیرغم اعمال تحریم‌ها، به انجام رسیده است،  به شرایط سخت ماموریت های هیدروگرافی در دریا، عدم وجود شناور در شمال کشور و مصائب استفاده از قایق‌های هیدروگرافی، عدم استراحت مناسب همکاران مامور به هیدروگرافی از دریا و نواحی ساحلی، عدم اختصاص سختی کار، مشکلات مالی و پرسنلی همکاران شاغل در مدیریت مذکور و همچنین درخواست بهادادن و عملیاتی کردن طرح های پژوهشی، اشاره داشتند.

درپایان این دیدار، رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور، ضمن تشکر از تلاش‌ها و اقدامات ارزشمند انجام‌شده در حوزه معاونت فنی و مدیریت آبنگاری و امور جزر و مدی، به تداوم تلاش­های بی‌وقفه پرسنل سخت‌کوش این مدیریت در جهت ارتقای کشور از لحاظ افزایش تولید ملی چارت‌های دریایی و ارایه آن در عرصه بین‌المللی اشاره کرد. همچنین ایشان وعده داد که بزودی شاهد اتفاقات خوب و امیدوارکننده در سطح سازمان و رفع دغدغه‌های پرسنلی خواهیم بود.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcc.pqia2bqmmla82.html
ncc.gov.ir/vdcc.pqia2bqmmla82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی