Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۹
کد مطلب : ۲۷۵۸
با حضور مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی برگزار شد:

آیین فارغ التحصیلی دانشجویان کارشناسی نقشه‌برداری آموزشکده سازمان نقشه‌برداری کشور

همزمان با گرامیداشت هفته "دفاع مقدس" و با حضور مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی، آیین سوگندنامه فارغ‌التحصیلی آخرین گروه از دانشجویان کارشناسی نقشه‌برداری آموزشکده سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار شد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، ظهر امروز اول مهرماه، پس از مراسمی که به مناسبت گرامیداشت هفته"دفاع مقدس" در این سازمان برگزار شده بود، دانشجویان فارغ التحصیل مهندسی نقشه‌برداری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام جنگ تحمیلی، جشن فارغ التحصیلی و مراسم سوگندنامه خود را با حضور مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی برگزار نمودند.
 
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی طی سخنانی در جمع دانشجویان اظهار داشت:«سازمان نقشه‌برداری کشور، دستگاه تخصصی است که نیاز به نیروی فنی و متخصص دارد».
 
وی خاطرنشان کرد:«سازمان نقشه‌برداری کشور اولویت‌های جذب نیروهای استخدامی خود را به فارغ‌التحصیلان رشته نقشه‌برداری اختصاص خواهد داد. کمااینکه یکی از افتخارات این سازمان وجود نیروی متخصص است که در آموزشکده نقشه‌برداری آموزش دیده‌اند و در خدمت به این سازمان باقی مانده‌اند.»
 
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی از دانشجویان خواست که ضمن حفظ شادابی و نشاط، قدر لحظات دانش‌اندوزی را بدانند و از تلاش و کوشش خود که رمز موفقیت است، دست برندارند.
 
گفتنی است این مراسم با قرائت "سوگندنامه ویژه مهندسین(نقشه‌بردار)" و اعطای دانشنامه‌های دانشجویی به تک تک دانشجویان حاضر توسط مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی به پایان رسید.

شایان ذکر است آموزشکده نقشه‌برداری که در محل سازمان نقشه‌برداری کشور استقرار داشت با فعالیت بیش از سه دهه، چندی پیش در دانشگاه شهید بهشتی الحاق شد و این مراسم برای آخرین فارغ التحصیلان آن برگزار گردید.
 
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.k0x2yt05ja26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.k0x2yt05ja26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1