Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب : ۲۷۵۹
اداره‌کل نقشه‌برداری هوایی، فضایی و نقشه‌های مبنایی؛ میزبان مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی

آغاز مجدد عملیات‌های پروازی و فاز جدید تولید و به‌روز رسانی نقشه‌ها

در راستای بازدیدهای مستمر و میدانی رییس سازمان نقشه‌برداری کشور از همه بخش‌ها و واحدهای فنی، اداره‌کل نقشه برداری هوایی، فضایی و نقشه¬های مبنایی روزهای 22 و 23 شهریورماه میزبان مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی بود. وی در این بازدید گفت:« با آغاز مجدد عملیات های پروازی، فاز جدید تولید و به‌روز رسانی نقشه‌ها از سر خواهد گرفته شد.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی طی این بازدید و در دیدار با مسئولین و متخصصین اداره عکسبرداری هوایی اذعان داشت:«به زودی با تلاش‌های بی­وقفه معاون فنی و مدیرکل نقشه‌برداری هوایی، شاهد به پرواز درآمدن هواپیماهای سازمان نقشه­برداری کشور بر فراز آسمان کشور و ازسرگیری فعالیت‌های سازمان در راستای ماموریت­های کشوری و خدمات رسانی به هموطنان عزیز و کاربران داده­های مکانی در حوزه عکسبرداری هوایی خواهیم بود.»
 
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی ابراز داشت:« با شروع عملیات پرواز چندین گام به جایگاه اصلی سازمان نقشه­برداری در کشور نزدیک شده­ایم و با عنایت به الطاف خداوند متعال و تلاش­های پرسنل سازمان، وعده تثبیت جایگاه اصلی سازمان به عنوان مرجع تامین اطلاعات مکانی به عنوان یک سازمان زیربنایی در کشور محقق خواهد شد.»
 
 وی هدف از بازدیدهای میدانی را آشنایی با تک‌تک همکاران و شنیدن مشکلات از زبان پرسنل دانست. سپس با برخوردی متواضعانه، مستمع مشکلات کارمندان اداره عکسبرداری هوایی بود. رییس و سایر پرسنل این اداره راجع به مشکلات هواپیماها، منقضی‌شدن قراردادهای مربوطه،کمبود تجهیزات و نیرو، حل مشکلات خلبانان شاغل و بازنشسته سازمان و همچنین شرایط خاص و حساسیت‌های ویژه اداره عکسبرداری هوایی گفتند. در این دیدار رییس سازمان بر بهبود فضای فیزیکی اداره پرواز، چیدمان و جانمایی پرسنل بر اساس فضای استاندار اداری نیز تأکید کرد.
 
در طی این دیدار، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی؛ از سیستم شبیه‌ساز(Simulator) پرواز، انبار این اداره و دوربین‌های قدیمی عکسبرداری هوایی بازدید و تأکید کرد:« صرف هزینه در حوزه اطلاعات مکانی برای کشور، ضمن صرفه‌جویی در دیگر دستگاه‌ها، دارای ارزش افزوده بوده و برای کشور سرمایه‌گذاری محسوب می­شود.»
 
در ادامه این بازدیدها، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی از اداره تهیه، مثلث‌بندی و محاسبات؛ اداره تبدیل عکس به نقشه و ویرایش رقومی؛  اداره پردازش تصاویر و گروه مهندسی سیستم ژئوماتیک این اداره کل نیز بازدید کرد و با کارشناسان این ادارت نیز در فضایی دوستانه و صمیمی دیدار و گفتگو کرد. پرسنل این ادارات نیز ضمن تشکر از حضور رییس سازمان در ادارات مختلف، به بیان مشکلات و درخواست‌های خود پرداختند.
 
در پایان این دیدارها، مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی با بیان اثرات مثبت دیدارهای میدانی و درک ملموس درخواست‌های پرسنل، خاطر نشان کرد:«در جهت اصلاح نظام بودجه سازمان از هیچ کوششی فروگذاری نخواهد شد. رسیدگی به وضعیت پرسنل قراردادی، ایجاد سیستم انگیزشی درکل پرسنل و اصلاح ساختار نیروی انسانی در اولویت قرار دارد و متقابلا از همکارانم درخواست دارم تا در جهت ارتقای رتبه سازمان نقشه­برداری کشور، ما را یاری نمایند تا مجددا جایگاه والا و اصلی سازمان در کشور، احیا شود.»
 
 
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdce.n8wbjh8fo9bij.html
ncc.gov.ir/vdce.n8wbjh8fo9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی