plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۲۸۰۶
در پی همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌‌ها با سازمان نقشه‌برداری کشور صورت گرفت:

بهره برداری از ایستگاه‌های دائمی ژئودینامیک کشور

در راستای اهداف سازمان نقشه‌برداری کشور، مبنی بر واگذاری حق بهره‌وری ایستگاه‌های ژئودینامیک GNSSاداره کل زمین‌سنجی و نقشه‌برداری زمینی به عنوان متولی امور ایستگاه‌های ژئودینامیک جهت تبادل دانش و آموزش با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها و طی نامه زهرا اربابی معاون پپشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور به استان‌ها، در همکاری 31 استان کشور با سازمان نقشه‌برداری کشور عملیات بهره برداری از ایستگاه‌های دائمی ژئودینامیک کشور از سوی استانها صورت گرفت.
plusresetminus
 
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، پس از برقراری ارتباط با گروه‌های نقشه ‌رداری مراکز استان‌ها از سوی این سازمان و درخواست معرفی نماینده و کارشناس مربوط هر استان، لیستی از کارشناسان تهیه و جهت آموزش در فضای مجازی لینک ارتباطی به کلیه نماینده‌ها جهت دسترسی به فایل های آموزشی و اطلاع از اخبار مربوط و سایر موضوعات اعلام گردید.
 
در مرحله بعد پس از تعیین سطح دانش عمومی کارشناسان و میزان آشنایی نفرات معرفی شده نسبت به گیرنده‌های GPS و شناخت کمی و کیفی آنها از نرم افزار و سخت افزارهای مربوط به جمع آوری اطلاعات گیرنده‌ها، فایل‌های آموزشی برای آشنایی بیشتر و آموزش نحوه بهره‌برداری از ایستگاه‌ها تهیه و در فضای مجازی به همراه آئین نامه و دستور العمل‌ها  برای نمایندگان استانها  ارسال شد.
 
گفتنی است به دنبال حصول اطمینان از آشنایی نسبی کارشناسان به فایل‌های آموزشی ارسال شده، استان البرز به عنوان اولین استان انتخاب گردید. پس از تجربه موفق در استان البرز در مرحله بعد استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی جهت واگذاری بهره‌برداری ایستگاه‌های واقع در استان انتخاب و هماهنگی‌های لازم صورت گرفت. به این ترتیب سایر استان ها نیز با سازمان نقشه برداری کشور در این راستا
 
https://www.ncc.gov.ir/vdch.vnit23n6-ftd2.html
ncc.gov.ir/vdch.vnit23n6-ftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی