plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۲
کد مطلب : ۲۸۰۸
در نشست صمیمانه مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی با کارکنان مشاغل کارگری سازمان نقشه‌برداری کشور مطرح شد:

پروتکل‌های ویژه در جهت ارتقائ سطح آموزشی ، معیشتی ، سلامت و اداری کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور

در نشست صمیمانه مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی با کارکنان مشاغل کارگری سازمان نقشه‌برداری کشور موضوع پروتکل‌های ویژه در جهت ارتقائ سطح آموزشی ، معیشتی ، سلامت و اداری کارکنان سازمان نقشه‌برداری کشور از سوی رئیس سازمان مطرح شد.
plusresetminus
 
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، ظهر امروز طی نشستی پرسنل بخش مشاغل کارگری با مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی دیدار و گفتگو کردند.
 
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی ضمن تقدیر از تلاش پرسنل بخش تدارکات، پس از گوش سپردن به موضوعات و مشکلات مطرح شده در خصوص توجه به مسائل حقوقی و اداری آنان اذعان داشت:«این قشر از پرسنل سازمان از موثرترین و فعالترین کارکنان این مجموعه هستند و برای ما از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند. همانطور هم که می‌دانیم در هیچ مذهب و اندیشه‌ای به اندازه دین مبین اسلام برای کارگر احترام قائل نیست».
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد:«بزودی پروتکل‌های ویژه‌ای در توجه به ارتقائ سطح آموزشی ، معیشتی ، سلامت و اداری کارکنان تهیه و به اجرا گذاشته خواهد شد و شاهد ساماندهی اوضاع نیروی انسانی در واحد‌های مختلف این بخش خواهیم بود».

رییس سازمان نقشه‌برداری کشور اظهار کرد:« برگ برنده این سازمان نیروهای خوب آن است. این امر از پرسنل فعال در حوزه فضای سبز سازمان گرفته تا بخش خدمات، نگهبان و مشاغل حرفه‌ای تخصصی سازمان محسوس است».
 
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی در  ادامه بیان کرد:«اتفاقات خوبی در راه است و ما همراه با همین نیروهای خوب و ساعی، سازمان را به اوج خواهیم رساند».
 
 وی از پرسنل حاضر خواست تا همچنان با انگیزه و با دید و توانی مثبت به کار خود ادامه دهند و دغدغه رسیدگی به حل مسایل و مشکلات را نداشته باشند و بدانند که به همه درخواستها توجه و رسیدگی خواهد شد.
 
مهندس جعفرزاده ایمن‌آبادی در پایان این نشست خطاب به کارکنان مشاغل کارگری این سازمان گفت:«با توجه به اینکه رویکرد سازمانی رفع چالشها در تمام سطوح سازمانی است، موظفیم تا به مشکلات رسیدگی کنیم و در صدد رفع آنها باشیم چرا که چالش‌های شما اگر با فعالیت‌های شما توام شود در عملکرد شما تأثیرگذار خواهد بود و این موضوع برای ما قابل درک است».
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcj.ye8fuqeoosfzu.html
ncc.gov.ir/vdcj.ye8fuqeoosfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی