plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۸
کد مطلب : ۲۸۳۸

با حکم دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی؛ مدير كل دفتر فن آوري اطلاعات و ارتباطات سازمان نقشه‌برداری کشور منصوب گردید

با صدور حکمی از سوی دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس سازمان نقشه‌برداري کشور؛ مانوش فريفته جهانتيغ به عنوان مدير كل دفتر فن آوري اطلاعات سازمان نقشه‌برداری کشور منصوب گردید.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور،صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل ، معاونت فناوري توسعه، برنامه ريزي و هماهنگي امور دستگاه‌ها، مدیرکل دفتر فن آوري اطلاعات و ارتباطات سازمان نقشه‌برداری کشور معرفی شد.

دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در این حکم صلاحیت‌های تخصصی، تجارب مفید و سوابق ارزشمند مدیر منصوب شده را مهمترین دلایل این انتصاب برشمرد.

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور در بخشی از این حکم عنوان کرد: « انتظار می‌رود وظایف منصوب این اداره کل را در چارچوب جهت‌گیری‌های کلان سازمان مورد توجه قرارداده و همچنین ضرورت دارد ضمن برنامه‌ریزی دقیق برای استفاده بهینه از ظرفیت‌های کارشناسی آن حوزه نسبت به حذف مؤلفه‌ها و فرایندهای زائد، اصلاح و بازنگری در دستورالعمل‌ها، انجام امور با رویکرد بهبود شاخص‌های بهره‌وری و نیز احترام و تکریم کارکنان خدوم آن اداره کل؛ به‌عنوان رویکردهای مهم سازمانی، اهتمام داشته باشید.»

گفتنی است پیش از این، مانوش فريفته جهانتيغ ،معاونت دفتر فن آوري اطلاعات و ارتباطات را در سازمان نقشه‌برداری کشور بر عهده داشت.
 
 
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcc.1qia2bq44la82.html
ncc.gov.ir/vdcc.1qia2bq44la82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی