plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۷
کد مطلب : ۲۹۲۸
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در بازدید از اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل:

اداره کل حوزه ریاست بازوی پرتوان رئیس سازمان محسوب می‌شود

دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در راستای بازدیدهای میدانی مستمر و صمیمانه‌ای که از همه بخش‌های سازمان نقشه‌برداری کشور تا کنون بعمل آورده است، با حضور در ادارات تابعه حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل در جریان امور جاری و عملکرد این حوزه قرار گرفت وگفت:« حوزه ریاست بازوی پرتوان رئیس سازمان محسوب می شود و پل ارتباطی در داخل و خارج از سازمان به شمار می‌آید.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، در این بازدید که بیش از چندین ساعت به طول انجامید، روسا و کارشناسان ادارات روابط عمومی، دبیرخانه شوارها و کمیته‌، ارزیابی عملکرد و امور بین‌الملل هر یک به صورت مجزا در واحدهای خود میزبان رئیس سازمان بودند که ضمن ارائه گزارش عملکرد واحد خود درباره بسیاری از موضوعات تخصصی حوزه فعالیت‌ها و دغدغه‌هایشان در فضایی صمیمانه با رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور گفتگو کردند.
 
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی ضمن تحسین تلاش بی‌شائبه این حوزه اظهار کرد:«یکی از مهم‌ترین وظایف حوزه ریاست ایجاد هماهنگی بین همه واحدهای سازمانی و تعاملات برون سازمانی است و عملکرد این حوزه چیکیده توان ریاست سازمان می‌باشد.»

وی ضمن اشاره به اهمیت فعالیت‌های کمیته‌های تخصصی سازمان که زیرنظر حوزه ریاست فعالیت دارند؛ گفت: «چرخ سازمان در کمیته‌های تخصصی‌ است که می‌چرخد و باید طبق بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و نقشه راه‌ ابلاغ شده از سوی دولت پیش رود. همچنین گروه ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وظیفه خطیری را بر عهده دارد و از این حیث باید در رسیدگی به این وظایف و امور محوله خود نهایت دقت را داشته باشد.»
 
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی ضمن تأکید بر ضرورت توجه به کرامت انسانی در بین پرسنل خدوم و متخصص سازمان نقشه‌برداری کشور خاطر نشان کرد:« جایگاه این سازمان در کشور به عنوان یک دستگاه حاکمیتی باید مورد توجه ویژه باشد و با تجارب و سوابقی که در این حوزه وجود دارد باید این سازمان را به جایگاه واقعی خود رساند و آن را در مسیری که در جهت پوست‌اندازی در پیش گرفته است همراهی نمود.»
 
رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور در بخش دیگری  از سخنان خود بر اهمیت جایگاه تک تک پرسنل سازمان تأکید کرد و تقویت فرهنگ مشارکت در موضوعات پرسنلی حتی غم و شادی کارمندان را مهم برشمرد.
 
بر این اساس دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در سازمان نقشه‌برداری کشور ، همکاری و همراهی همه پرسنل را در همه سطوح مدیریتی و کارشناسی گامی استوار برای بهبود عملکرد این سازمان دانست و از تغییرات مثبت در حوزه تجهیزات فنی سازمان، نیروهای انسانی، امور رفاهی، معیشتی، بیمه‌های تکمیلی و امور آموزشی در این سازمان خبر داد.
 
وی در جمع پرسنل اداره کل حوزه ریاست بیان کرد: «سازمان نقشه‌برداری کشور نقش بسزایی در توسعه پایدار کشور ایفا می‌کند و می‌تواند در ترمیم و بازسازی زیربنای کشور اثرگذار باشد. از سوی دیگر باید بنیاد فعالیت‌ها و فرهنگ بسیاری از امور انسانی را در سازمان ریشه‌دار و پایدار کنیم تا شاهد انگیزه، نشاط و انرژی بیشتری در سازمان باشیم. به این ترتیب می‌توانیم در اجرای نقش مهم و کلیدی سازمان در سطوح ملی و کشوری اثربخش باشیم. بنده نیز تمام تلاش و همتم را مثل 84 روز گذشته وقف این سازمان و پرسنلش می‌نمایم. البته انتظار دارم همانطور که این مدت همراهم بودید زین‌پس نیز ادامه دهید.»

 در خاتمه دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی ضمن تقدیر از  مهندس قنبرزاده به عنوان مدیر کل حوزه ریاست ، روابط عمومی و امور بین‌الملل، پرسنل این حوزه را به حفظ فضای صمیمانه و تعاملی توصیه نمود و برگزاری جلسات داخلی مستمر در ادارت این حوزه را با هدف ارتقای عملکرد، شناسایی و تقویت نقاط ضعف و قوت سازمان مورد تأکید قرار داد.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcc.iqia2bqo4la82.html
ncc.gov.ir/vdcc.iqia2bqo4la82.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی