plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۲
کد مطلب : ۳۱۵۳

کنترل میدانی پروژه کاداستر امور اراضی استان زنجان- شهرستان خرمدره

کنترل میدانی پروژه های کاداستر امور اراضی- استان زنجان
plusresetminus
با توجه به آنکه  اداره کل نظارت و کنترل فنی، بررسی پروژه‌های کاداستر امور اراضی کشاورزی را در اولویت قرار داده است و  کنترل میدانی این پروژه‌ها پس از رفع ایرادات در مرحله کنترل ستادی و تکمیل اطلاعات انجام می‌شود. در این راستا  کنترل میدانی پروژه کاداستر امور اراضی شهرستان خرمدره استان زنجان در هفته جاری انجام شد.  تاکنون حدود 20 هزار هکتار از مساحت این پروژه که توسط شرکت مهندسین مشاور نقشه پردازان پارس در حال انجام است جهت کنترل به اداره کل نظارت و کنترل فنی ارسال‌شده است.
در این بازدید آقای مهندس جعفری رئیس امور اراضی شهرستان خرمدره ، آقای مهندس فرزام حیدری کارشناس ناظر  اداره نظارت و کنترل زمینی و نماینده شرکت مشاور  در محل پروژه حضور یافتند. مهندس حیدری ضمن بررسی دقت و صحت نقشه‌های ترسیم‌شده از روی ارتوفتو با حدود زمین‌های زراعی، رعایت دستورالعمل‌های سازمان نقشه‌برداری در انجام پروژه توسط مشاور را نیز موردبررسی قراردادند. همچنین صحت اطلاعات توصیفی جمع‌آوری‌شده مربوط به قطعات کشاورزی با مالکین آن‌ها موردبررسی قرار گرفت.
در انتها، موارد موردنیاز و مغایرت‌های مشاهده‌شده در مرحله کنترل میدانی طی صورت‌جلسه‌ای با حضور جناب آقای جعفری به‌عنوان نماینده کارفرما تنظیم و به مشاور ابلاغ شد.
 
نگارنده : سمیه طحان‌پور
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.k0s2yt0fsa26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.k0s2yt0fsa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی