Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰
کد مطلب : ۳۱۸۰

در دومین نشست کمیته تخصصی مدیریت عملکرد بررسی شد: تشکیل کارگروه برای یکسان سازی شاخص های اختصاصی و شاخص های بودجه سازمان و همچنین شاخص های مربوط به برنامه ریزی

در دومین نشست کمیته تخصصی مدیریت عملکرد؛ در خصوص تشکیل کارگروه برای یکسان سازی شاخص های اختصاصی و شاخص های بودجه سازمان و همچنین شاخص های مربوط به برنامه ریزی که در صورت نهایی شدن داخل کمیته تصویب و در شورا ارائه بشود.
plusresetminus
در دومین نشست اعضای کمیته تخصصی مدیریت عملکرد که صبح روز سه شنبه بیستم آبان ماه برگزار شد؛ به اهمیت این کمیته که یکی از کمیته‌های زیر مجموعه شورای راهبری توسعه مدیریت است، پرداخته شد و 5 وظیفه آن که از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ابلاغ شده، تشریح گردید.

در بخش دیگری از این جلسه اعضای کمیته بر ضرورت انجام وظایف؛ منطبق بر بخشنامه‌های ابلاغی و برنامه‌ریزی دقیق و همچنین استقرار نظام مدیریت عملکرد دستگاه بر اساس شاخص های ابلاغی تأکید داشتند، همچنین ارزیابی عملکرد دستگاه و کارمندان در هر سه سطح مورد بررسی قرار گرفت.

یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده دراین نشست در خصوص تشکیل کارگروه برای یکسان سازی شاخص های اختصاصی و شاخص های بودجه سازمان و همچنین شاخص های مربوط به برنامه ریزی که در صورت نهایی شدن داخل کمیته تصویب و در شورا ارائه بشود.
مقرر گردید تحلیل شاخص های ارزیابی سال گذشته و شش ماهه دوم در جلسه ی بعدی مدیریت عملکرد صورت گیرد.

در پایان این نشست مقرر شد طی ارسال نامه ای به مدیریت ها در خصوص مشارکت مردم و چگونگی استفاده در فعالیت ها و خدمات نظر سنجی گردد.
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.j0s2yt0fza26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.j0s2yt0fza26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی