کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

به مناسبت روز دانشجو در سازمان نقشه برداری کشور:

دکتر جعفرزاده ایمن آبادی از فرزندان دانشجوی کارکنان تقدیر نمود

16 آذر 1399 ساعت 15:50

به مناسبت 16 آذرماه گرامیداشت روز دانشجو در سازمان نقشه برداری کشور، مراسمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد و دکتر جعفرزاده ایمن آبادی از کارکنان و فرزندان دانشجوی آنها تقدیر نمود.


 به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، در آیین تجلیل از کارکنان و فرزندان دانشجوی آنها که سال جاری موفق به قبولی در آزمون دانشگاه شدند، دکتر جعفرزاده ایمن آبادی ضمن تحسین این موفقیت گفت:«همه ما در سازمان نقشه برداری کشور یک خانواده هستیم و ارتقای سطح تحصیلی فرزندان کارکنان برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است.»
 
وی خطاب به فرزندان کارکنان سازمان نقشه برداری کشور گفت:«به هیچ وجه در سازمان نقشه برداری کشور نگاه مکانیکی به پرنسل وجود ندارد و آنچه مهم و اعتقاد ما است تعامل و کرامت انسانی می باشد. چرا که در غیر اینصورت هیچ یک از امور سازمانی پیش نخواهد رفت. بنابراین با همراهی و مساعدت همه، شاهد سازمانی شاداب و فراتر از روابط صرفاً سازمانی خواهیم بود.»
 
دکتر جعفرزاده ایمنآبادی بازتاب این نشاط و شادابی درون سازمانی را در محیط خانه و خانواده کارکنان اثرگذار دانست و موفقیت امروز فرزندان کارکنان را در راستای کوشش پدر و مادران آنها عنوان کرد. به همین جهت به فرزندان کارکنان توصیه کرد تا در این مرحله از زندگی جدید خود که وارد اجتماع می شوند مسئولیت پذیر باشند و متعهدانه در راستای دستیابی به درجات عالیه به تلاش و کوشش خود ادامه دهند.
 
خاطر نشان می شود ریاست سازمان نقشه برداری کشور در این نشست صمیمانه ضمن عرض تبریک و بزرگداشت این روز خجسته یاد و خاطره همه شهدای دانشجو و دانشگاه را گرامی داشت و برای همه دانشجویان و دانشگاهیان که با تلاش و مجاهدت خود در عرصه های جهانی تولید علم ،اعتلا و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ارمغان آورده اند،آرزوی موفقیت روز افزون در عرصه علم و ادب و ایمان نمود.

در خاتمه دکتر جعفرزاده ایمن آبادی با اهدای لوح و هدایا از کارکنان و فرزندان کارکنان که در کنکورسراسری  سال جاری پذیرفته شده اند تجلیل کرد وحاضرین در این مراسم هر یک در فضایی دوستانه و صمیمی با دکتر جعفرزاده درباره رشته قبولی و اهداف علمی شان در آینده گفتگو کردند.
 


کد مطلب: 3206

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/3206/1/دکتر-جعفرزاده-ایمن-آبادی-فرزندان-دانشجوی-کارکنان-تقدیر-نمود

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir