Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۳۲۹۰
در آخرین روز پاییز، همزمان با میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار :

جشن «چله مهربانی» در سازمان نقشه‌برداری کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد

در آخرین روز پاییز، همزمان با میلاد حضرت زینب(س)؛ روز پرستار و همچنین به مناسبت شب یلدا مراسمی در محوطه سازمان نقشه‌برداری کشور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، ظهر امروز و به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و شب یلدا مراسم باشکوه و صمیمانه ای با حضور دکتر جعفرزاده در محوطه سازمان نقشه‌برداری کشور و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

جشن "چله مهربانی" با قرائت آیات کلام الله مجید و مولودی در وصف مقام شامخ حضرت زینب(س) آغاز شد و از کارکنانی که خانواده‌های آنها در کادر پزشکی و پرستار هستند نیز با اهدای لوح تقدیر توسط دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی تجلیل شد.
 
دکتر جعفرزاده در جمع همه کارکنان سازمان نقشه برداری کشور ضمن تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت:«با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، پرستاران خدوم کشور شریفمان روزهای سختی را برای مراقبت از بیماران سپری می نمایند و از هیچ تلاشی برای سلامت هموطنانشان دریغ نکرده اند. قطعا تلاش و زحمات بی شائبه آنها که در مسیر خدمت به جامعه بوده ستودنی است و برای کادر سلامت کشور عزیزمان که زینب گونه به ملت خدمت می کنند توفیق و سلامت آرزو داریم.»

وی در همین راستا از صبر و همراهی کارکنانی که اعضای خانواده آنها پرستار و در کادر پزشکی کشور خدمت رسان مردم هستند نیز قدردانی نمود و افزود:«از روزی که مسئولیت سازمان نقشه برداری کشور بر عهده من قرار گرفت 133 روز می گذرد و هر چه پیش میروم به توانمندی و ارزش تک‌تک پرسنل این سازمان بیش از پیش ایمان می آورم و یقین دارم نیروی انسانی سازمان نقشه برداری کشور همانطور که اقتصاد مقاومتی نیز بر آن تأکید دارد؛ نقطه قوت آن است. اکنون در نظام توسعه پایدار کشور بیش از هر منابعی همچون نفت، سوخت و منابع مالی، نیروی انسانی اهمیت دارد و در رشد اقتصادی اثرگذار است.»

رییس سازمان نقشه‌برداری کشور در بخش دیگری از سخنان خود بر شادابی و پویایی پرسنل متخصص، متعهد، وفادار و خدادوست سازمان تأکید کرد و گفت:« نمود توان تخصصی و‌فنی سازمان در سیطره انگیزه و روحیه شاداب پرسنل آن است. به همین منظور از زمان حضور در این مجموعه از چنین مناسبت هایی بعنوان فرصتی مغتنم برای افزایش نشاط ، سرزندگی و از همه مهمتر وفاق و‌همدلی در جمع کارکنان بهره بردم و‌امید دارم پرسنل خدوم سازمان نیز با چنین روحیه ای برای تحقق اهداف ملی و سازمانی و بالاخص تجلی جایگاه واقعی سازمان تلاش کنند تا پر انرژی و خندان هر روز بعد از ساعت کاری به کانون گرم خانواده شان بازگردند.»

پس از این دکتر جعفرزاده دقایق طولانی در جمع همکاران‌خود و در فضایی کاملا صمیمانه و دوستانه با تک تک آنها گفتگو کرد و  به رسم سنت آیین شب یلدا در کنارشان به صرف تنقلات سنتی پرداخت. کارکنان سازمان نقشه برداری کشور تک به تک از توجه ویژه ریاست سازمان به تقویت همدلی و شادابی در محیط سازمان قدردانی نمودند و عکس های متعددی به یادگار از جشن چله مهربانی در سازمان با وی گرفتند.

علاوه بر این پرسنل سازمان نقشه‌برداری کشور ضمن تشویق های مستمر و‌مکرر ریاست سازمان، به پاس قدردانی از زحمات بی دریغ ، ‌الطاف و‌توجهات وی به پرسنل سازمان، به احترام دکتر جعفرزاده که جانباز جنگ تحمیلی میهن نیز می باشد، یک دقیقه قیام و ایشان را تشویق نمودند.
https://www.ncc.gov.ir/vdcf.1dmiw6d0xgiaw.html
ncc.gov.ir/vdcf.1dmiw6d0xgiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی