plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹
کد مطلب : ۳۲۹۹

پیام دکترجعفرزاده ایمن‌آبادی به رؤسای مجامع بین‌المللی نقشه‌برداری به مناسبت آغاز سال نو میلادی

دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور در پیامی به رؤسای مجامع بین‌المللی آغاز سال نو میلادی(2021) را تبریک گفت.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور 25 دسامبر مصادف با میلاد حضرت مسیح(ع) و همچنین آغاز سال نو میلادی در پیامی جداگانه این روز را به 4 تن از رؤسای مجامع بین المللی نقشه‌برداری تبریک گفت.
 
کریستین هیپکه رئیس انجمن بین المللی فتوگرامتری و سنجش از دور (ISPRS)، آ اندی بارنیکوت رئیس کمیته مدیریت  اطلاعات مکانی  منطقه آسیا و اقیانوسیه (UNGGIM)، آق رودولف اشتایگر رئیس  فدراسیون بین المللی نقشه برداران (FIG) و تیم ترینور رئیس انجمن بین المللی کارتوگرافی روسایی هستند که پیام رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور را دریافت کردند.


متن پیام تبریک دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی به شرح ذیل است:

کریسمس و شروع سال 2021 میلادی مبارک

شروع سال 2021 میلادی مبارک باد. این فرصت را غنیمت می شمارم تا برای جنابعالی و تمامی مردم جهان آرزوی سلامتی و بهروزی و صلح و آرامش نمایم.
سال 2020 در حالی رو به پایان است که همه گیری بیماری کووید 19 برتمامی جهان سایه افکنده است و متاسفانه انسان های بیشماری جان خود را از دست دادند.
آرزومندم سال 2021، شاهد جهانی عاری از بیماری کووید 19 باشیم و کار و زندگی به روال عادی خود باز گردد و دوباره شادی و خوشحالی همراه زندگی هایمان باشد. 
امیدوارم با توجه به نقش و جایگاه علوم نقشه برداری و اطلاعات مکانی در دنیای کنونی و کاربردهای فراوان آن در زمینه های مختلف زندگی جوامع بشری و به خصوص نقش موثری که در شناسایی و حل مشکلات اخیر ناشی از بیماری کرونا داشته است، بتوانیم با همکاری یکدیگر، گام های موثرتری در جهت حفظ سلامتی و نجات جان انسان ها برداریم.   
 
با بهترین آرزوها
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی
رئیس سازمان نقشه برداری کشور
https://www.ncc.gov.ir/vdce.o8xbjh8wo9bij.html
ncc.gov.ir/vdce.o8xbjh8wo9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی