plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷
کد مطلب : ۳۴۴۱
در دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان نقشه برداری کشور ارائه شد:

ارائه برنامه‌های پیشنهادی شامل برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی (اخلاق اسلامی، فرازهایی از نهج البلاغه)، فرهنگ‌سازی و احصا مصادیق امر به معروف در قالب سیاست‌های تشویقی

در دومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان نقشه برداری کشور ارائه شد: ارائه برنامه‌های پیشنهادی شامل برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی (اخلاق اسلامی، فرازهایی از نهج البلاغه)، فرهنگ‌سازی و احصا مصادیق امر به معروف در قالب سیاست‌های تشویقی
plusresetminus
دومین نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان نقشه برداری کشور در تاریخ 1399/11/19 برگزار گردید. در ابتدای جلسه دکتر جعفرزاده ایمن آبادی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر از همکاری همه همکاران در برگزاری مراسم میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و آئین نکوداشت بانوان سازمان نقشه برداری کشور که چهارشنبه گذشته در سازمان نقشه برداری کشور برگزار گردید و نمادی از یک مشارکت سازمانی بود ابراز رضایت داشت و از همگی تشکر کرد. 

در ادامه نشست دبیر کمیته به شرح برنامه‌های پیشنهادی کمیته شامل دعوت از اساتید جهت برگزاری دوره آموزشی به صورت کاربردی شامل اخلاق اسلامی یا درس‌هایی از نهج البلاغه به صورت کاربردی پرداخت. در این جلسه بیان شد که مصادیق معروف احصا بشود و اینکه اولین وظیفه ما احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکر می‌باشد. در همین رابطه رئیس سازمان نقشه برداری کشور تاکید کرد: که سیاست ما در سازمان به صورت تشویقی است. مقرر گردید پیشنهادات و ابتکارات در رابطه با این موضوع در جلسه بعدی این کمیته مطرح گردد. 

در بخش دیگری از این نشست تشکیل کارگروه‌های ذیل این کمیته مانند: کارگروه عدالت اداری مطرح شد. در همین رابطه بحث آموزش و فرهنگ سازی از جمله موارد اشاره شده در این نشست بود.

سپس توسط اعضای کمیته بیان شد: که بهتر است از تذکر به سمت توصیه برویم. یک سری برنامه ریزی‌هایی انجام شده است، باید کار عملیاتی برای آن‌ها انجام بشود، به عبارتی دیگر کنش های اجتماعی در داخل سازمان برقرار گردد. پیشنهاد شد یک منشور صمیمانه مصور برای حجاب و عفاف و همچنین مصادیق امر به معروف تنظیم گردد که دارای اثر بخشی زیادی باشد. 

در پایان دکتر جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کرد اسناد بالادستی و توصیه‌های مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در رابطه با امر به معروف جمع آوری بشود. 
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.o0s2yt0ofa26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.o0s2yt0ofa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی