plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب : ۳۴۴۵
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در یازدهمین نشست کمیته پیشکسوتان سازمان نقشه‌برداری کشور بیان کرد:

با تلاش بی وقفه پرسنل، پتانسیل و ظرفیت بالای سازمان؛ در این مدت کوتاه بهره‌وری خوبی حاصل شده و خوشبختانه جایگاه سازمان نقشه‌برداری کشور بسیار ارتقا یافته است

دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در یازدهمین نشست کمیته پیشکسوتان بیان کرد: «با تلاش بی وقفه پرسنل، پتانسیل و ظرفیت بالای سازمان؛ در این مدت کوتاه بهره‌وری خوبی حاصل شده و خوشبختانه جایگاه سازمان نقشه‌برداری کشور بسیار ارتقا یافته است. تولی SDI با سازمان نقشه برداری کشور می‌باشد و  هم اکنون 27 استان عضو زیر پرتال SDI سازمان می‌باشند.»
plusresetminus
یازدهمین جلسه کمیته پیشکسوتان در تاریخ بیستم بهمن ماه با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز شد. ابتدا پیشکسوتان سازمان با به کار بردن عبارت ((من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق)) از احیا شدن و شروع مجدد فعالیت‌های سازمان نقشه‌برداری کشور توسط جناب آقای دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی و همچنین دعوت ایشان برای این نشست تشکر و قدردانی کردند؛ سپس اعضا به بیان نظرات خود در رابطه با مدیریت‌ها و ادارات‌کل سازمان پرداختند. از جمله موارد مطرح شده توسط اعضا برگزاری کلاس‌های آموزشی برای تربیت نیروهای متخصص جدید، اسکن فیلم‌ها و فریم‌ها، پشتیبانی از فروش مجازی، کمبود نیروی انسانی، نحوه ذخیره سازی اطلاعات و استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان بود.

رئیس سازمان نقشه برداری کشور بیان کرد: «امروز حدود 6 ماه است که از حضور اینجانب در سازمان می‌گذرد، که با تلاش بی وقفه، عدم بهانه‌گیری، پتانسیل و ظرفیت بالای سازمان، بهره‌وری خوبی حاصل شده است و خوشبختانه جایگاه سازمان نقشه‌برداری کشور در این مدت کوتاه بسیار ارتقا یافته است.»

در ادامه دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی با اشاره به تشکیل کمیته ای جدید به نام‌ "فناوری اطلاعات و سازمان هوشمند" بیان داشت: «باید به سمت و سوی سازمان هوشمند پیش برویم. همچنین قرار است دفتر ارتباط صنعت با دانشگاه و نهادهای مردمی در سازمان ایجاد گردد.»

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور بیان کرد: «تلاش ما این است که زیر ساخت‌ها را ارتقا بدهیم. خوشبختانه ژئوپرتال ملی مورد قبول واقع شده است و امروزه تمام اطلاعات مکانی کشور وارد ژئوپرتال سازمان می‌شود. تولی SDI  با سازمان نقشه برداری کشور می‌باشد و  هم اکنون 27 استان عضو زیر پرتال SDI سازمان نقشه برداری کشور هستند.»
در بخش دیگری از این نشست دکتر جعفرزاده ایمن آبادی به اهمیت کلاس‌های آموزشی اشاره داشت و گفت: «به دوره آموزشی بسیار اعتقاد دارم و تمام دوره‌های آموزشی که همکاران ما درخواست داشتند، خوشبختانه برگزار گردیده است».

در ادامه نشست رئیس سازمان نقشه برداری کشور بیان کرد: «در طی 6 ماه گذشته بسیاری از فیلم‌های سازمان اسکن شده و باید اسکن تمام فیلم‌ها طی مدت 4 سال به اتمام رسد. این میزان اسکن فیلم در طی 6 ماه گذشته بسیار بیشتر از زمان مشابه در مدت 10 سال گذشته بوده است.»

در پایان دکتر جعفرزاده ایمن آبادی ضمن ابراز رضایت از مسیر طی شده گفت: «نیروهای سازمان نقشه‌برداری کشور از نخبه‌های کشور می‌باشند.»
https://www.ncc.gov.ir/vdch.knxt23nkmftd2.html
ncc.gov.ir/vdch.knxt23nkmftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی