plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۳۴۹۱
دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در جشن میلاد حضرت علی (ع) و نکوداشت روز مهندسی:

تمام فرامین رهبری و 26سیاست کلی نظام اداری ابلاغ شده از سوی ایشان در سازمان نقشه‌برداری کشورعملیاتی شده است و این یعنی ولایتمداری

دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در جشن میلاد حضرت علی (ع) و نکوداشت روز مهندسی گفت:« تمام فرامین رهبری و 26سیاست کلی نظام اداری ابلاغ شده از سوی ایشان بدون شعار و بدون هیچ هزینه ای از رهبری در سازمان نقشه‌برداری کشور عملیاتی شده است و این یعنی ولایتمداری.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، صبح امروز به مناسبت میلاد حضرت علی(ع)، گرامیداشت مقام والای پدر و همچنین نکوداشت روز مهندسی، جشن مفصلی در محوطه سازمان نقشه برداری کشور و با حفظ دستورالعمل های بهداشتی در جهت پیشگیری از کرونا برگزار شد. در این مراسم که رییس، معاونین، مدیران و کارکنان این سازمان حضور داشتند؛ برنامه های مفرح و متنوعی با هدف ایجاد فضایی شاد و با نشاط برای کارکنان سازمان نقشه برداری کشوراجرا شد.
 
دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در بخشی از این محفل با شکوه و صمیمانه طی سخنانی ضمن تبریک ایام مبارک میلاد امیرالمومنین(ع) و مقام والای پدر و روز مهندسی به متخصصان، مهندسین و کلیه پرسنل سازمان نقشه برداری کشور، ابراز داشت:«خدا را شاکرم که در یکی از بهترین سازمان های کشور توفیق خدمت گذاری دارم. خداوند شما را دوست دارد که توانستید در یک همیت سازمانی اتفاقاتی را رقم بزنید که شاید باور کردنی نبود. سازمان نقشه برداری کشور با نیروی متخصص و خبره خود مقتدارنه در راستای تحقق اهداف ملی و انجام مأموریتهای این سازمان به راه خود ادامه خواهد داد.»
 
دکتر جعفرزاده ایمن آبادی خطاب به کارکنان سازمان نقشه برداری کشور گفت:«طی شش ماه گذشته با همکاری تک تک شما این سازمان زنده شده است و به لطف خدا، مدد شهدا و همکاری شما قول می دهم این سازمان تا اینجای راه که آمد اما از این بهتر در سال 1400  ادامه خواهد داد. چرا که سازمان نقشه برداری کشور در بین سازمان های همتراز خود در آینده خیلی نزدیک رتبه اول خواهدشد. »

وی در ادامه افزود:« قطعا شایستگی سازمان نقشه برداری کشور و پرسنل شریف، متعهد، وفادار، مومن، متخصص و ولایتمدار آن بیش ازاینهاست و ان شالله با همین جدیت برای ارتقای جایگاه واقعی این سازمان گام بر می‌داریم و از هیچ تلاش و کوششی نیز مضایقه نخواهیم کرد. »
رییس سازمان نقشه برداری کشور با اشاره به برخی از طرح های ملی اجرا شده در این سازمان اذعان داشت:«شما توانستید ژئوپرتالی طراحی نمایید که 31 استان در آن اطلاعات خود را بارگذاری کنند و مبنای برنامه ریزی و تصمیم گیری برنامه هفتم توسعه کشور شود. از سوی دیگر ناو هوایی و دریایی سازمان نقشه برداری برای پروژهای نقشه برداری هوایی و هیدروگرافی جان دوباره گرفت و این سازمان در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی خود با جدیت در حرکت  است».

دکتر جعفرزاده ایمن آّبادی با بیان این مطلب که امیدوارم بعنوان یک عضو کوچک از جامعه مهندسی برای تحقق اهداف سازمانی قدم بردارم ، افزود:«از همه شما می خواهم تا بزرگ فکر کنید و برای ایده‌های عظیم برنامه ریزی نمایید و با همراهی و همدلی یکدیگر سازمان نقشه برداری کشور را بیش از پیش ارتقا دهید.»

گفتنی است اجرای تواشیح، موسیقی سنتی و برنامه طنز از جمله برنامه های این مراسم بود. در خاتمه این گردهمایی نیز کارکنان سازمان در فضایی صمیمی و دوستانه با اهدای یادگاری و اهدای گل روز پدر و مهندس را به دکتر جعفرزاده ایمن آبادی تبریک گفتند.
https://www.ncc.gov.ir/vdci.3apct1a5zbc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.3apct1a5zbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی