plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب : ۳۴۹۹
دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در دوازدهمین نشست کمیته بازنشستگان به اقدامات صورت گرفته توسط سازمان نقشه برداری کشور اشاره کرد:

ارتباطات بین الملل، تشکیل کمیسیون معین، مذاکرات در حال انجام با آموزش و پرورش و صدا و سیما و نیز تشکیل تعداد ۳۲ کمیته کاری

plusresetminus
دوازدهمین جلسه دوره ای شورای مشورتی پیشکسوتان سازمان نقشه‌برداری کشور در ساعت ۱۳ روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۴  با حضور رئيس محترم سازمان با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز گردید.

در این نشست ابتدا سرکار خانم مهدوی با تبریک مناسبت‌های روز مهندس و پدر، ارائه و تشریح ایده‌های مدیریتی از طرف اعضا را از برنامه‌های این جلسه عنوان نموده و خود نیز بعنوان اولین ارائه دهنده، درخصوص لزوم معرفی مطالب فنی و مهندسی نقشه برداری به زبان ساده وقابل فهم برای عموم در قالب بسته های آموزشی، کلیپ، کتاب، رسانه‌های دیداری وشنیداری ... عنوان نمودند. 
  در این نشست پیشنهاد ایجاد سایت تحقیقاتی و کاربردی در خصوص تجهیزات نوین تهیه نقشه و به ویژه پهپاد ارئه شد. در بخشی دیگر از جلسه باتوجه به نقش پیشاهنگی سازمان در کارهای عمرانی  ایده گسترش ارتباطات علمی و پژوهشی با کشورهای صاحب نظر عنوان شد.

از موضوعات دیگر مورد بحث در این نشست میتوان به به موارد زیر اشاره کرد
 تکریم ارباب رجوع توسط مدیران میانی 

 ایده مطالعات روی نمونه های آب در سواحل مختلف به منظور جلوگیری از آلودگی های صنعتی و زیست محیطی 


در انتها آقای دکتر جعفرزاده ایمن آبادی، رئیس محترم سازمان، در راستای مطالب عنوان شده، به اقدامات صورت گرفته توسط سازمان در رابطه با ارتباطات بین الملل، تشکیل کمیسیون معین پهپاد، مذاکرات در حال انجام با آموزش و پرورش و صدا و سیما در رابطه با چگونگی ارائه آموزش علوم فنی مهندسی، ایجاد صدای همکار و نیز تشکیل تعداد ۳۲ کمیته کاری در سازمان اشاره نمودند و در پایان نیزبا دعوت از اعضای حاضر درجلسه برای شرکت در جشن های روز درختکاری و اختتامیه ۹۹ در روزهای ۱۶ و ۲۰ اسفند هم اشاره نمودند.
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.y9wrak9typr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.y9wrak9typr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی