plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶
کد مطلب : ۳۵۵۴
در سیزدهمین نشست دوره ای کمیته پیشکسوتان مطرح شد:

بر شمردن اقدامات مناسب که در حوزه امنیت اطلاعات صورت گرفته است که ناشی از معماری اصولی در این حوزه می باشد

در سیزدهمین نشست دوره ای کمیته پیشکسوتان مطرح شد: بر شمردن اقدامات مناسب که در حوزه امنیت اطلاعات صورت گرفته است که ناشی از معماری اصولی در این حوزه می باشد. * راه اندازی کمیته فناوری اطلاعات و سازمان هوشمند از طریق فراخوان . * پشتیبان گیری از داده‌ها در سه لایه که یکی از آن‌ها درخارج از تهران نگهداری می شود. * احراز مقام اول در زمینه دولت الکترونیک توسط سازمان در بین سایر سازمان های دولتی . * راهبری NSDI توسط سازمان و پیوستن کلیه استان ها وبیش از ۷۴ دستگاه ملی به آن.
plusresetminus
سیزدهمین جلسه دوره ای کمیته پیشکسوتان سازمان نقشه برداری کشور در ساعت ۱۴ روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۱۸ با حضور جناب آقای دکتر جعفرزاده ایمن آبادی رئيس محترم سازمان تشکیل شد .

در این جلسه گزارش مصور و مبسوطی از چگونگی و مراحل نگارش و تدوین تاریخچه سازمان نقشه برداری کشور توسط مشاور سازمان ارائه شد.
سپس اقدامات حوزه امنیت اطلاعات سازمان توسط معاون فنلوری و ارئه اطلاعات مکانی آقای دکتر جاویدانه به شرح زیر ارائه شد
* راه اندازی کمیته فناوری اطلاعات و سازمان هوشمند ازطریق فراخوان .
* پشتیبان گیری از داده های سازمان 
* احراز مقام اول در زمینه دولت الکترونیک توسط سازمان در بین سایر سازمان های دولتی .
* راهبری NSDI توسط سازمان و پیوستن کلیه استان ها وبیش از ۷۴ دستگاه ملی به آن.

ایشان همچنین در خصوص دورنمای مسئولیت های حوزه معاونت خود بیان نمودند که در نظر داریم در ژئوپرتال سازمان تمام داده های مکانی حداقل بصورت کاتالوگ سرویس قابل دسترس باشد. 

همچنین رئیس محترم سازمان از تشکیل کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی سازمان خبر دادند که در نوع خود کاری منحصر به فرد می باشد و بر فرآیندهای انجام گرفته درخصوص پیشبرد دولت الکترونیک و معماری اصولی نگهداری داده ها تاکید فرمودند. ایشان همچنین با اشاره به برگزاری جشن درختکاری وکاشت نهال به یاد شهدا و متوفیان اخیر سازمان نقشه برداری درمحوطه سازمان، بر ایجاد تفاهم و همدلی و محیطی شاد دربین همکاران سازمان تاکید فرمودند.
https://www.ncc.gov.ir/vdci.wapct1aw5bc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.wapct1aw5bc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی