Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۰
کد مطلب : ۳۵۵۹
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در گردهمایی پایان سال معاونین و مدیران سازمان نقشه‌برداری کشور:

نگاه ملی به سازمان نقشه‌برداری کشور دیگر مثل گذشته نیست و کاملاً تغییری مثبت داشته است

دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در گردهمایی پایان سال معاونین و مدیران سازمان نقشه‌برداری کشور گفت:«نگاه ملی به سازمان نقشه‌برداری کشور دیگر مثل گذشته نیست و کاملاً تغییری مثبت داشته است.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در جمع معاونین و مدیران سازمان نقشه‌برداری کشور ضمن تبریک عید مبعث و اعیاد شعبانیه پیش رو، از زحمات و تلاش های کارکنان این سازمان تقدیر نمود و گفت:«طی هفت ماه اخیر(از زمان آغاز مسئولیت) در فضایی صمیمانه و با روحیه وفاق و همدلی تلاش کردیم تا سازمان نقشه‌برداری کشور دوباره زنده شود و نور امید در آن تجلی پیدا کند. چرا که جایگاه این دستگاه تخصصی فراتر از اینهاست. در همین راستا اکنون نگاه ملی و مسئولین ارشد کشور به سازمان نقشه‌برداری کشور دیگر مثل گذشته نیست و کاملاً تغییری مثبت داشته است.»
 
وی خاطر نشان کرد:«بر این اساس با انرژی و تلاشی مضاعف به سمت پیشرفت و تعالی در سال 1400 پیش خواهیم رفت و یقیناً شاهد موفقیت های دیگری در حوزه اطلاعات مکانی کشور خواهیم بود.»
 
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی با اشاره به برخی از طرح های ملی و فنی که به صورت بومی توسط متخصصین سازمان نقشه‌برداری کشور اجرا شده است اذعان داشت:« در حال حاضر 31 استان کشور به ژئوپرتال ملی متصل هستند و می توانند به لایه های اطلاعاتی موردنیاز برای توسعه پایدار کشور دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر پایه و اساس تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها در برنامه هفتم توسعه کشور بر مبنای اطلاعات مکانی تدوین شده است.»
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر عملکرد سازمان نقشه‌برداری کشور در فضایی آرام ، با تمرکز و ولایت مدارانه اما بدون شعار تأکید نمود و از اجرای کامل فرامین و سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در سازمان نقشه‌برداری کشور خبر داد.
در گردهمایی صبح امروز 3 معاون، 3 مدیر مستقل و 10 مدیر و مدیر کل در زمان بندی های مشخص 3، 5 و 7 دقیقه گزارش مختصری از عملکرد سال 1399 حوزه خود ارائه نمودند.
 شایان ذکر است در این نشست چند ساعته که برای اولین بار در سازمان نقشه‌برداری کشور به این ترتیب صورت گرفته بود بیش از هشتاد مسئول سازمان از رئیس گروه و اداره تا معاون مدیر کل، مدیران و معاونین حضور داشتند و در جریان عملکرد یک ساله تمامی بخشهای فنی و غیر فنی قرار گرفتند. این گردهمایی که به پیشنهاد دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی و به همت اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار گردید مورد استقبال مسئولین این مجموعه قرار گرفت و منجر به ایجاد فضایی دوستانه و صمیمی برای ارائه همه موضوعات فنی و غیر فنی شد.
بر این اساس از سوی رییس سازمان نقشه‌برداری کشور مقرر گردید تا این گردهمایی به صورت مستمر و دوره ای برگزار شود.
 
گفتنی است بهمن ماه سال جاری بنابر رهنمودها و پیگیری های دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی جشنواره ای با عنوان«جشنواره خلاقیت، نوآوری، ایده‌های نو و پیشنهادهای برتر» در سه  محور از سوی اداره کل توسعه منابع انسانی و تحول اداری در سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار شد. هدف از برگزاری  این جشنواره شناسایی ظرفیت های تخصصی در راستای تحقق و اعتلای جایگاه سازمان نقشه‌برداری کشور، ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات، محصولات و ارتقای بهره وری  بود. در همین راستا بیش از 50 اثر با موضوعات مختلف تخصصی در حوزه های مذکور به دبیرخانه جشنواره ارائه شد. پس از برگزاری جلسات داوری با متخصصان خبره و متولیان امر، 14 اثر و 6 پیشنهاد به عنوان برگزیده انتخاب شدند و در این مراسم با اهدای لوح تقدیر توسط ریاست سازمان از آنها تجلیل بعمل آمد.

همچنین ماه گذشته اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی نیز طی فراخوانی از کلیه همکارانی که دستاوردهای ادبی، هنری، صنایع دستی قرآن دارند؛ برای ارائه آثار خود دعوت نمود. بر همین اساس در بخش دیگری از این گردهمایی از 17 صاحب اثر نیز با اهدای لوح از سوی دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی تقدیر شد.

برای مشاهده برگزیدگان «جشنواره خلاقیت، نوآوری، ایده های نو و پیشنهادهای برتر» و معرفی آثار، اینجا را کلیک کنید.
برای مشاهده برگزیدگان فراخوان دستاوردهای ادبی، هنری و ... اینجا را کلیک کنید.
 

 
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.k0s2yt0kna26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.k0s2yt0kna26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1