plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶
کد مطلب : ۳۸۰۷
دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در سومین نشست کمیته استاندارد بیان کرد:

هدف سازمان نقشه‌برداری کشور توسعه صنعت پهپاد و اشتغال زایی است نباید مانع کسب و کار شد اما این فضا باید به صورت رقابتی باشد نه انحصاری!

دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی در سومین نشست کمیته استاندارد بیان کرد: «هدف سازمان نقشه‌برداری کشور توسعه صنعت پهپاد و اشتغال زایی است نباید مانع کسب و کار شد اما این فضا باید به صورت رقابتی باشد نه انحصاری!»
plusresetminus
به گزراش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، سومین جلسه کمیته استاندارد سازمان نقشه‌برداری کشور در تاریخ 1400/02/04 برگزار گردید. در این نشست تخصصی ساماندهی فعالیت فتوگرامتری با پهپاد، دستور العمل فنی و دستور العمل اجرایی پهپاد بررسی و تشریح شد.

در بخشی دیگر از این نشست به معرفی گروه‌های کاری زیر مجموعه این کمیته مانند: نیاز سنجی، قوانین بالا دستی و پهپاد پرداخته شد. فرآیند فتوگرامتری با پهپاد و تهیه نقشه تخصصی نیز تبیین گردید.

دکتر جعفرزاده ایمن آبادی خاطر نشان کرد: «با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب نام سال 1400 را "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها" نام‌گذاری کردند؛ هدف سازمان نقشه‌برداری کشور، بخشیدن رونق به این فضا و توسعه صنعت پهپاد می‌باشد. تفکر ما اشتغال زایی است و نباید مانع کسب و کار شد. نباید انحصار برای پهپاد ایجاد شود بلکه باید فضا به صورت رقابتی باشد.»

لازم به ذکر است که یکی از دستور جلسات کمیسیون معین ذیل شورای عالی نقشه‌برداری فتوگرامتری با پهپاد می‌باشد که در سازمان نقشه برداری کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مورد تأکید ریاست سازمان نقشه برداری کشور می باشد. 
ویراستار : مریم صادقی
https://www.ncc.gov.ir/vdcj.yetfuqeoasfzu.html
ncc.gov.ir/vdcj.yetfuqeoasfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی