plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳
کد مطلب : ۳۸۶۰
در دومین جلسه کمیته هماهنگی طرح‌ها و پروژه‌های فنی:

دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی خواستار تعیین نقشه راه و بهره بردن از سند بالادستی برای کمیته طرح‌ها شدند و ابراز داشتند باید کمیته، افقی برای برنامه‌های آتی داشته باشد

در دومین جلسه کمیته هماهنگی طرح‌ها و پروژه‌های فنی: دکتر جعفرزاده ایمن‌آبادی خواستار تعیین نقشه راه و بهره بردن از سند بالادستی برای کمیته طرح‌ها شدند و ابراز داشتند باید کمیته، افقی برای برنامه‌های آتی داشته باشد
plusresetminus
دومین جلسه کمیته هماهنگی طرح‌ها و پروژه‌های فنی در تاریخ 06-02-1400 در سالن اجتماعات شهدای سازمان با حضور دکتر جعفرزاده ایمن آبادی برگزار گردید.

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور خواستار تعیین نقشه راه و بهره بردن از سند بالادستی برای کمیته طرح‌ها شدند و ابراز داشتند باید کمیته، افقی برای برنامه‌های آتی داشته باشد و براساس هدف، اولویت‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم صورت پذیرد. با توجه به اینکه در سطح سازمان برای تمامی طرح‌ها و پروژه‌ها هزینه می‌شود باید کمیته بدون حب و بغض همه را تحلیل و بررسی و حتی مورد انتقاد قرار بدهد و مدیریت‌های مربوطه موظف به پاسخگویی در مورد نحوه انجام کارها در جهت اصلاح و بهبود پروژه‌ها هستند.
 
در این جلسه نیازهای نظارت زمینی و فتوگرامتری در پروژه کاداستر توسط اداره کل نظارت و کنترل زمینی برآورد شد. در این راستا گزارشی از برآورد زمانی و نحوه همکاری اداره کل زمینی در پروژه کاداستر ارائه شد. همچنین در این جلسه یکی از کارشناسان  اداره کل GIS جهت همکاری با اداره کل نقشه‌برداری زمینی در زمینه فرونشست معرفی شد.

در ادامه طرح تصویر برداری از شهرها و تصویر برداری پوششی کشور ارائه شد که بصورت دوره‌ای از سکونتگاه‌ها و اراضی زارعی کشور در دو حوزه شهری و روستایی صورت پذیرد و اعضا در مورد نحوه انجام طرح، کاربردها و نیازهای کاربران و خروجی این طرح بصورت کارشناسی بحث و تبادل نظر نمودند.
https://www.ncc.gov.ir/vdci.qapct1avubc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.qapct1avubc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی