plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب : ۳۹۱۱
در دومین نشست کمیته مخاطرات بیولوژیکی بررسی شد :

در نشست روز سه‌شنبه 21/02/1400 کمیته مخاطرات بیولوژیک به موضوع نحوه زیست در دوران کرونا و حفظ بهداشت و سلامت روان با تاکید بر تقویت اطلاع‌رسانی و آموزش دوران کرونا پرداخته شد.

در دومین نشست کمیته مخاطرات بیولوژیکی بررسی شد : رویکرد های آموزشی و اطلاع‌رسانی‌های تخصصی در دوران کووید 19 در نشست روز سه‌شنبه 21/02/1400 کمیته مخاطرات بیولوژیک به موضوع نحوه زیست در دوران کرونا و حفظ بهداشت و سلامت روان با تاکید بر تقویت اطلاع‌رسانی و آموزش دوران کرونا پرداخته شد.
plusresetminus
در دومین جلسه کمیته بیولوژیکی که با حضور دکتر جعفرزاده، ریاست محترم سازمان نقشه‌برداری، برگزار گردید پیشنهاداتی از طرف ایشان با محوریت درنظری لزوم تعامل با مراکز اطلاعات مطرح گردید. با توجه به قرارگیری در دوره واکسیناسیون ، لزوم  بررسی مراحل تست یک واکسن ( در خصوص مشروط بودن پذیرش واکسن سینوفارم، بصورت مجوز مصرف اضطراری)، و توجه به تهیه فیلم‌های آموزشی برای کرو‌نا)نمونه ‌سخنرانی های متخصصان ایرانی در خارج از کشور در موضوع کرونا) ، همچنین تهیه فیلم و کلیپ و اینفوگرام در خصوص نوع تغذیه، محیط‌ و ورزش‌های مورد نیاز و بهداشت سلامت و روان  و نحوه زیست در دوران کرونا  از اهم موضوعاتی بود که به بحث و بررسی این کمیته تخصصی گذاشته شد. در این ارتباط قرار بر این گردید تا ضمن دعوت از نیروهای جدید در جمع اعضای این کمیته و استفاده از ایده‌های نو و تخصصی در این حوزه به موضوع استخراج نحوه کار سازمان‌های جهانی مانند سازمان مللل متحد یا کنگره آمریکا ( شرکت گوگل و اپل و مایکروسافت و ... ) برای الگو‌برداری از راه و روش‌های اداره امور در زمان کرونا و گزینش پروتکل‌های موجود نیز پرداخته شود.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdcf.ydmiw6d1ygiaw.html
ncc.gov.ir/vdcf.ydmiw6d1ygiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی