plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۵
کد مطلب : ۳۹۴۱
گامی دیگر از سوی سازمان نقشه برداری کشور در راستای استقرار ژئوپورتال استانی

برگزاری دوره های آموزشی فنی با هدف ارتقا سطح دانش تخصصی گروه های نقشه و اطلاعات مکانی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها

به منظور ارتقا سطح دانش تخصصی گروه های نقشه و اطلاعات مکانی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها؛ سازمان نقشه برداری کشور دوره های منظم آموزشی به صورت وبینار برگزار می‌نماید.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور؛بر اساس مصوبه کمیته نظارت و راهبری استان ها در اواخر سال 1399، مطابق با تقویم آموزشی که پیش تر طراحی و ارائه شد؛ سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان‌ها هر دوشنبه در وبینار آموزشی و با هدف ارتقا سطح دانش فنی آموزش توسط متخصصان سازمان نقشه برداری کشور آموزش می بینند.

در این دوره های آموزشی مستمر شرکت کنندگان با روند تولید نقشه به روش فتوگرامتری و شبکه های ترازیابی دقیق و چند منظوره ژئودزی کشور و مبنای ارتفاعی مورد استفاده در ایران آشنا می شوند.

همچنین درحوزه GeoServer برای راه اندازی سرویس‌های مکانی و روند تولید نقشه به روش فتوگرامتری نیز آموزش های لازم فنی ارائه می شود.

گفتنی است آموزش دستور العمل‌ها و شیوه نامه‌های نظارتی پروژه‌های کاداستر اراضی کشاورزی (نظارت و کنترل نهایی) و  روش های بازنگری نقشه‌های پوششی نیز از دیگر برنامه های این دوره است.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdci.5apct1a3zbc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.5apct1a3zbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی