Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۷
کد مطلب : ۴۰۵۳
گروه هماهنگی امور مناطق سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار کرد:

برگزاری وبینار آموزشی در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها

گروه هماهنگی امور مناطق سازمان نقشه برداری کشور با همکاری اداره کل زمین سنجی و نقشه برداری زمینی ، در راستای ارتقای سطح علمی گروه های نقشه و اطلاعات مکانی در سازمان های مدیریت وبرنامه ریزی استان ها دوره آموزشی برگزار کرد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور ، گروه هماهنگی امور مناطق با مشارکت اداره کل زمین سنجی و نقشه برداری زمینی سازمان نقشه برداری کشور همگام با سایر ادارات تخصصی در سازمان نقشه برداری کشور سلسله وبینارهای آموزشی در حوزه اطلاعات مکانی را از آغاز سال 1400 برای سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها برگزار نموده است. در آخرین وبینار آموزشی که هفدهم خرداد ماه سال 1400 تحت عنوان "چارچوب مرجع مختصات مسطحاتی و ارتفاعی مورد استفاده در کشور" برگزار گردید، مطالبی در موضوع زمین سنجی و نقشه برداری زمینی توسط  دکتر سعادت مدیر کل زمین سنجی و نقشه برداری زمینی سازمان نقشه برداری کشور برای نمایندگان سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان ها ارائه گردید.

 شایان ذکر است علاوه بر لزوم مشارکت استان ها در جهت استقرارSDI ملی ، موظف به نگهداری و پشتیبانی از زیرساخت های نقشه برداری از جمله ایستگاه های GNSS در استان ها هستند. بر همین اساس همه این موارد با نظارت عالی سازمان نقشه برداری کشور و با هدف تحقق اهداف ملی و در جهت خدمت به مردم انجام می پذیرد. برگزاری مستمر دوره های آموزشی نیز در ارتقای سطح دانش استان ها در حوزه نقشه و اطلاعات مکانی و به صورت مستمر از سوی سازمان نقشه برداری کشور انجام می شود.

عملکرد دفاتر نقشه و اطلاعات مکانی استان ها نیز در این جهت از سوی گروه هماهنگی امور مناطق به صورت مستمر کنترل، ارزیابی و امتیازدهی می شوند و استان های برتر با امتیازات بالای کسب شده جهت ایجاد فضای رقابتی سالم و بررسی نقاط ضعف و قوت و تجارب آنها معرفی می گردند.
https://www.ncc.gov.ir/vdcd.k0o2yt0zsa26y.html
ncc.gov.ir/vdcd.k0o2yt0zsa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1