Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰
کد مطلب : ۴۱۴۸
دکترجعفرزاده ایمن‌آبادی در جلسه کمیته استاندارد اعلام کرد:

از توان حداکثری سازمان نقشه‌برداری کشور برای تحقق تدوین استانداردها و دستورالعمل ها که یک فعالیت پایه ای و مهم است استفاده خواهد شد

دکترجعفرزاده ایمن‌آبادی در جلسه کمیته استاندارد اعلام کرد:«از توان حداکثری سازمان نقشه‌برداری کشور برای تحقق تدوین استانداردها و دستورالعمل ها که یک فعالیت پایه ای و مهم است استفاده خواهد شد.»
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نقشه برداری کشور، ششمین جلسه کمیته استاندارد در سال 1400 در روز 25 خرداد با حضور دکتر جعفرزاده ایمن آبادی رییس سازمان نقشه برداری کشور و اعضای این کمیته برگزار شد.
 
در ابتدای این نشست گزارش تعیین اولویت تهیه دستورالعمل های مورد هدف کمیته برای سال 1400 از سوی مهندس علی‌آبادی ارائه شد. بر این اساس بیش از 50 عنوان در دستور کار سال 1400 قرار گرفت که در صورت تحقق نقطه عطفی در تدوین استانداردهای سازمان خواهد بود.
 
در این راستا دکترجعفرزاده ایمن‌آبادی سازمان اعلام کرد:«از توان حداکثری سازمان نقشه‌برداری کشور برای تحقق تدوین استانداردها و دستورالعمل ها که یک فعالیت پایه ای و مهماست استفاده خواهد شد.»
 
درادامه در مورد برنامه های کاری لازم برای تدوین و بازنگری استانداردها / دستورالعمل ها بحث و تبادل نظر گردید. همچنین در خصوص قراردادها وحق الزحمه گروه های تدوین و استفاده از توان سازمان در برای تامین هزینه های تدوین بحث و طبق راهنمایی ریاست سازمان مقرر شد موضوع در جلسه ای با حضور مسئولین مالی سازمان مطرح و برنامه ­ریزی شود.
 
همچنین مقرر شد گروههای کاری تهیه و تدوین دستورالعمل ها با در نظر گرفتن شاخص های تخصصی انتخاب شوند.از موارد دیگر مطرح در جلسه ، نهایی کردن نقشه راه کمیته استاندارد برای سال 1400 بود. مقررشد در خصوص روند تدوین دستورالعمل در سازمان و شفاف سازی وظایف کمیته و تفکیک از وظایف گروه استاندارد، اعضا مطالعه و نظرات خود را اعلام نمایند.
https://www.ncc.gov.ir/vdci.5a5ct1azvbc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.5a5ct1azvbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی