کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در دومین نشست شورای راهبری مدیریت فنی سازمان نقشه برداری کشور:

نقش دستاوردهایی که بواسطه فعالیت‌های کمیته‌ها در سال 1400 محقق خواهد شد در پیشبرد اهداف سازمان بسیار موثر است

30 خرداد 1400 ساعت 15:33

دکتر جعفرزاده ایمن آبادی در دومین نشست شورای راهبری مدیریت فنی سازمان نقشه برداری کشور گفت:«نقش دستاوردهایی که بواسطه فعالیت‌های کمیته‌ها در سال 1400 محقق خواهد شد در پیشبرد اهداف سازمان بسیار موثر است.»


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، صبح امروز دومین جلسه شورای راهبری مدیریت فنی با حضور دکتر جعفرزاده ایمن آبادی، معاونین و سایر اعضای شورا در سالن شهدای سازمان نقشه‌برداری کشور برگزار گردید.
 
گزارش فعالیت های 7 کمیته فنی ذیل این شورا که عبارتند از کمیته مخاطرات آب و هوایی، زمینی، بیولوژیک، تحول و کارآفرینی، هماهنگی طرح ها پروژه های فنی، استاندارد، پژوهش و آینده پژوهی نیز ارائه شد و روسای این کمیته ها اقدامات اقدامات انجام‌شده، اهداف و برنامه‌های آتی هر یک از کمیته‌ها را اعلام نمودند که نتیجه این گزارشات منجر به مصوباتی شد که اگر اجرای آنها نیاز به تصویب شورا داشت، مورد بررسی قرار گرفت.
 
در بخش دیگری از این نشست تخصصی موضوعات سامانه هشدار سریع زلزله، جایگاه سازمان در برنامه هفتم توسعه کشور، بخش لاتین سایت سازمان و مطالعه تطبیقی سازمان‌های نقشه‌برداری 21 کشور جهان تشریح شد.
 
موضوعات تخصی و فنی مطرح شده در این شورا مورد بحث و گفتگو توسط مسئولین فنی سازمان نقشه برداری کشور قرار گرفت تا با همفکری و بررسی های صورت گرفته از سوی اعضای شورای راهبری مدیریت فنی، تولید نقشه و اطلاعات مکانی برای پیشبرد اهداف کلان کشور همچنان گام های رو به جلو بردارد.
 
در پایان ریاست سازمان نقشه برداری کشور، ضمن تقدیر از اقدامات فنی صورت گرفته در کمیته‌ها و دبیرخانه شورا، خواستار ایجاد حرکتی پرشتاب در حوزه‌های مختلف شد و نقش دستاوردهایی، که بواسطه فعالیت‌های کمیته‌ها در سال 1400 محقق خواهد شد، را در پیشبرد اهداف سازمان بسیار موثر عنوان نمود.


کد مطلب: 4177

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/4177/1/نقش-دستاوردهایی-بواسطه-فعالیت-های-کمیته-ها-سال-1400-محقق-خواهد-پیشبرد-اهداف-سازمان-بسیار-موثر

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir