plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۲
کد مطلب : ۴۴۴۵
6 مرداد، روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

به مناسبت 6 مرداد، روز ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی معرفی می‌کند

اطلس ملی آموزش عمومی، اطلس ملی صنایع دستی و اطلس ملی کار و نیروی انسانی که توسط مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی در سازمان نقشه‌برداری کشور تهیه و تولید شده است، معرفی می‌شود.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی، اطلس ملی آموزش عمومی، اطلس ملی صنایع دستی و اطلس ملی کار و نیروی انسانی را معرفی می‌کند.اطلس‌های ملی مجموعه‌ای مدون از نقشه‌ها، نمودارها، تصاویر و گزارش‌های مربوط به یک یا چند موضوع هستند که با نظمی خاص در کنار هم چیده شده و به‌ راحتی می‌توانند جایگزین ده‌ها جلد کتاب و گزارش فنی شوند. این اطلس‌ها با روش‌های نوین و با استفاده از جدیدترین نرم‌افزارها بر اساس آخرین اطلاعات و آمار گردآوری شده در سطح کشور تهیه می‌شوند.
 
سازمان نقشه­‌برداری کشور، اطلس ملی کار و نیروی انسانی را در سال 1379 (نگارش اول) و در سال 1389 (نگارش دوم)، اطلس ملی آموزش عمومی را در سال 1377 (نگارش اول) و در سال 1390 (نگارش دوم) و اطلس ملی صنایع دستی را در سال 1380 (نگارش اول) و در سال 1395 (نگارش دوم) تهیه و تدوین کرده است. برخی از مباحث و شاخص‌هایی که در این اطلس‌­ها در سطح کشور مورد بررسی قرار گرفته‌اند شامل عناوین زیر می‌باشند:
آموزش‌های فنی‌ و حرفه‌ای دوره­‌های تحصیلی، عملکرد آموزشی بخش دولتی سازمان فنی و حرفه‌­ای، کارآموزان آموزش دیده در بخش‌­های دولتی و آزاد، آموزش غیررسمی فنی‌ و حرفه‌ای و بزرگسالان، مراکز ثابت و کارگاه­‌های دولتی به تفکیک نوع و جنس، کارآموزان آموزش دیده به تفکیک رشته، هنرجویان رشته صنایع دستی شاخه کاردانش و فنی و حرفه‌­ای و...

 
https://www.ncc.gov.ir/vdci.5a5ct1a5wbc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.5a5ct1a5wbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی