کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

در کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری مطرح شد:

گام‌های موثر دراقدامات اساسی برنامه دوم اصلاح نظام اداری با محوریت توسعه دولت الکترونیک در سازمان نقشه برداری کشور

17 شهريور 1400 ساعت 12:37

هفدهمین جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری با موضوع بررسی گام‌های موثر در خصوص اقدامات اساسی برنامه دوم اصلاح نظام اداری با محوریت توسعه دولت الکترونیک برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، هفدهمین جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری با موضوع بررسی گام‌های موثر در خصوص اقدامات اساسی برنامه دوم اصلاح نظام اداری با محوریت توسعه دولت الکترونیک برگزار گردید. در این نشست که با حضور ریاست سازمان ، دکتر جعفرزاده، همراه بود گزارشاتی چند از بررسیهای کارشناسی بعمل آمده در خصوص نقشه راه دولت الکترونیک ، نحوه استقرار و استفاده از مهر الکترونیکی در سازمان ، سامانه نظرسنجی میز خدمت الکترونیک سازمان و بالاخره مدیریت سامانه پیام ایران و اقدامات بعمل‌آمده برای آن به سمع و نظر حضار رسید. در این ارتباط و جهت هم‌راستایی فعالیت های سازمان با اقدامات این کمیته مقرر گردید تا اعضای جدیدی از مدیریت برنامه‌ریزی، بودجه ، پژوهش و استانداردها ( مدیر) ، از کمیته مشورتی IT ( دبیر) ، و از گروه سیستمها و بهره‌وری ( رئیس ) به جمع کمیته دولت توسعه الکترونیک و هوشمندسازی ملحق گردد. تشکیل کارگروه ویژه مهر الکترونیکی سازمان جهت تدوین شیوه‌نامه بهره‌برداری و تعیین زمان رونمایی از آن ، تعیین تعداد تقریبی دستگاههای دارای مهر الکترونیک در سازمان ، تشکیل کارگروه‌ تخصصی تخصیص پنل پیامکی سازمان فناوری اطلاعات ( سامانه پیام ایران) ، بازنگری نقشه راه توسعه دولت الکترونیک در برش سه‌ساله از مجموعه مصوبات خروجی این نشست بود که میتوان به آن اشاره نمود . 


کد مطلب: 4610

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/4610/1/گام-های-موثر-دراقدامات-اساسی-برنامه-دوم-اصلاح-نظام-اداری-محوریت-توسعه-دولت-الکترونیک-سازمان-نقشه-برداری-کشور

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir

1