کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

گروه هماهنگی امور مناطق سازمان نقشه‌برداری کشور با همکاری و مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی برگزار کرد:

وبینار آموزشی در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها

20 شهريور 1400 ساعت 9:26

نگارنده : رضا آقامحمدی نظری

گروه هماهنگی امور مناطق سازمان نقشه‌برداری کشور با همکاری و مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی وبینار آموزشی هفتگی در راستای ارتقای سطح علمی گروه‌های نقشه و اطلاعات مکانی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها برگزار کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، جلسه پنجم کلاس آموزش ساخت سرویس‌های مکانی در روز دوشنبه 22 شهریور ماه سال 1400، با مشارکت اداره کل سامانه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعات مکانی و همراهی گروه هماهنگی امور استان‌ها، به مدت سه ساعت به صورت آنلاین برگزار گردید.

در بخش اول این جلسه، به "آموزش ساخت سرویس‌های فراداده با استفاده از نرم‌افزار ژئونتورک "GeoNetwork" پرداخته و در بخش دوم، مطالبی در رابطه با "نحوه ساخت استایل‌های خطی برای سرویس‌های مکانی در نرم‌‌افزار ژئوسرور GeoServer" ارائه شده و در نهایت به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد.


کد مطلب: 4631

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/gallery/4631/1/وبینار-آموزشی-راستای-ارتقای-سطح-علمی-گروه-های-نقشه-اطلاعات-مکانی-سازمان-های-مدیریت-برنامه-ریزی-استان-ها

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir