Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۵
کد مطلب : ۴۶۸۵
9 اکتبر (17 مهر)، روز جهانی پست گرامی باد:

به مناسبت روز جهانی پست، مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی معرفی می‌کند

اطلس ملی ارتباطات و اطلس عمومی ایران که توسط مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی در سازمان نقشه‌برداری کشور تهیه و تولید شده است، معرفی می‌شود.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه‌برداری کشور، مدیریت نقشه‌نگاری و اطلس‌های ملی، اطلس ملی ارتباطات و اطلس عمومی ایران را معرفی می‌کند.

اطلس‌های ملی مجموعه‌ای مدون از نقشه‌ها، نمودارها، تصاویر و گزارش‌های مربوط به یک یا چند موضوع هستند که با نظمی خاص در کنار هم چیده شده و به‌ راحتی می‌توانند جایگزین ده‌ها جلد کتاب و گزارش فنی شوند. این اطلس‌ها با روش‌های نوین و با استفاده از جدیدترین نرم افزارها بر اساس آخرین اطلاعات و آمار گردآوری شده در سطح کشور تهیه می‌شوند.
سازمان نقشه­‌برداری کشور، اطلس ملی ارتباطات را در سال 1379 (نگارش اول) و در سال 1394 (نگارش دوم) و اطلس عمومی ایران را در سال 1373 (نگارش اول) و در سال 1386 (نگارش دوم) تهیه و تدوین کرده است. برخی از مباحث و شاخص‌هایی که در این اطلس‌­ها در سطح کشور مورد بررسی قرار گرفته‌اند شامل عناوین زیر می‌باشند:
پست، دفاتر خدمات ارتباطی، صندوق پستی منصوبه، حجم مرسولات پستی، جمعیت و مساحت تحت پوشش دفاتر پستی، واحدهای پستی، سرانه مرسولات پستی و...

 
https://www.ncc.gov.ir/vdce.v8ebjh8pn9bij.html
ncc.gov.ir/vdce.v8ebjh8pn9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی