Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : ۴۷۲۱
در سومین نشست کمیته ژئوماتیک اکو صورت گرفت:

انتخاب مجدد سازمان نقشه برداری کشور ایران به عنوان دبیر کمیته ژئوماتیک اکو

در سومین نشست کمیته ژئوماتیک اکو ، دکتر علی سلطان پور مدیر کل مدیریت آبنگاری و امور جز و مدی سازمان نقشه برداری کشور ایران، به عنوان دبیر کمیته ژئوماتیک اکو انتخاب شد.
plusresetminus
به گزارش اداره روابط عمومی سازمان نقشه‌برداري کشور به نقل از اداره بین الملل سومين نشست كميته ژئوماتيک اكو در تاريخ 26 مهرماه 1400 (برابر با 18 اكتبر 2021) به شکل وبینار به زبان انگلیسی توسط این اداره با همکاری مدیریت های فنی سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد.

در این نشست، دکتر علی سلطان پور  به ارائه گزارش خود به عنوان دبیر کمیته ژئوماتیک اکو پرداخت. وی در این گزارش به عملکرد کشور ایران در دوره دبیری خود اعم از برگزاری موفق چندین دوره آموزشی پرداخت.

در این جلسه، مهندس حامد مرادیان، رئیس اداره بین الملل سازمان نقشه برداری کشور به عنوان رئیس جلسه کمیته ژئوماتیک اکو انتخاب شد. وی با تشکر از تلاش های سازمان نقشه برداری کشور ایران در برگزاری موفق چندین دوره های آموزشی و همچنین میزبانی سومین نشست کمیته ژئوماتیک اکو، از کشور پاکستان در برگزاری دوره آموزشی تشکر و از همه کشورهای عضو درخواست نمود تا نسبت به برگزاری و شرکت در دوره های آموزشی فعالتر باشند.

در ادامه جلسه، ایران به عنوان کشور میزبان؛ نامزدی خود را به عنوان دبیر جدید کمیته ژئوماتیک اکو اعلام کرد که با رای حداکثر، تمامی اعضای شرکت کننده ، دکتر سلطان پور را به عنوان دبیر جدید این کمیته انتخاب کردند.

 
تنظیم کننده : حامد مرادیان
https://www.ncc.gov.ir/vdcf.0djiw6deygiaw.html
ncc.gov.ir/vdcf.0djiw6deygiaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی