Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰
کد مطلب : ۴۹۴۰

نشست رئیس انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران و رئیس جامعه مهندسان نقشه بردار ایران با سرپرست سازمان نقشه برداری کشور در راستای برگزاری همایش ملی ژئوماتیک ۱۴۰۰

در نشست مشترک دکتر همراه رئیس انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران،مهندس مومنی رئیس جامعه مهندسان نقشه بردار ایران و دکتر جمور دبیر همایش ژئوماتیک ۱۴۰۰ با دکتر جاویدانه سرپرست سازمان نقشه برداری کشور؛ در راستای همایش ملی ژئوماتیک ۱۴۰۰ اهمیت و‌جایگاه این‌ رویداد ملی تشریح شد.
plusresetminus
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، در این جلسه سرپرست سازمان اهمیت و جایگاه همایش و نمایشگاه ژئوماتیک ۱۴۰۰ و قدمت تاریخی  آن را تشریح نمود.
 
در بخش دیگری از این نشست دکتر سلطانپور نایب رئیس همایش و دکتر جمور ضمن بیان ویژگی های همایش ژئوماتیک سال جاری و تفاوتهای آن با همایش های قبلی از عملکرد و پیشرفت های حاصل شده در دبیرخانه این همایش خبر دادند.
 
در ادامه روسای  جامعه و انجمن ضمن تشکر از سازمان نقشه برداری کشور به جهت برگزاری همایش ژئوماتیک ۱۴۰۰ ضمن ابراز حمایت کامل؛ در راستای برگزاری و اجرای هر چه بهتر این همایش اعلام آمادگی نموده و اذعان داشتند که جامعه مهندسان نقشه بردار ایران و انجمن مهندسی نقشه برداری تمام پتانسیل و ظرفیت خود را بکار خواهد گرفت.
 
در خاتمه این نشست کاربردی در خصوص چگونگی اجرای همایش و نمایشگاه بحث و تبادل نظر تخصصی صورت گرفت و مقرر گردید موارد مورد نظر در جلسات سه جانبه نمایندگان و همچنین کمیته راهبری و علمی همایش نهایی و اجرا گردد.
 
گفتنی است سازمان نقشه برداری کشور با همکاری انجمن مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران و جامعه مهندسان نقشه بردارایران، بیست و ششمین همایش ملی مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی را که یکی از بزرگترین رویدادهای ملی در حوزه نقشه برداری محسوب می شود؛ 3و4 اسفندماه سال جاری به صورت وبیناری برگزار خواهد کرد.
 
https://www.ncc.gov.ir/vdci.5a5ct1a3ubc2t.html
ncc.gov.ir/vdci.5a5ct1a3ubc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی