Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶
کد مطلب : ۳۷۲۳

اطلس ملی کار و نیروی انسانی (نگارش دوم)

plusresetminus
اطلس‌های ملی مجموعه‌ای مدون از نقشه‌ها، نمودارها، تصاویر و گزارش‌های مربوط به یک یا چند موضوع هستند که با نظمی خاص در کنار هم چیده شده و به‌ راحتی می‌توانند جایگزین ده‌ها جلد کتاب و گزارش فنی شوند. این اطلس‌ها با روش‌های نوین و با استفاده از جدیدترین نرم‌افزارها بر اساس آخرین اطلاعات و آمار گردآوری شده در سطح کشور تهیه می‌شوند.
سازمان نقشه­‌برداری کشور، اطلس ملی کار و نیروی انسانی را در سال 1379 (نگارش اول) و در سال 1389 (نگارش دوم) تهیه و تدوین کرده است.
جمعیت فعال و تحولات آن، مزد و بهره‌وری، خدمات اجتماعی و امور رفاهی، آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای و ایمنی و بهداشت کار (مشخصات عمومی شرکت‌های تعاونی تأمین نیاز تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان، خدماتی و روستایی ، تعداد شرکت‌های تعاونی، اعضای شرکت‌های تعاونی، سرمایه و ذخایر قانونی شرکت‌های تعاونی، ساختار جمعیتی نیروی کار، جمعیت فعال، جمعیت شاغل، جمعیت بیکار، نرخ مشارکت اقتصادی، نرخ بیکاری، اشتغال ناقص، هرم سنی جمعیت شاغل، وضعیت اشتغال در بخش‌های عمده اقتصادی، وضعیت اشتغال در بخش عمومی و خصوصی، وضعیت اشتغال بر حسب گروه‌های عمده فعالیت و...) مباحث و شاخص‌های مورد بررسی در اطلس کار و نیروی انسانی را به خود اختصاص می‌دهد.

اطلس ملی کار و نیروی انسانی (نگارش دوم)
https://www.ncc.gov.ir/vdcg.x9wrak9uwpr4a.html
ncc.gov.ir/vdcg.x9wrak9uwpr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


1