کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تقدیر نماینده سازمان اداری و استخدامی از عملکرد سازمان نقشه برداری

24 تير 1398 ساعت 12:43

نماینده سازمان اداری و استخدامی در شواری راهبری توسعه مدیریت سازمان برنامه و بودجه، طی نشستی از عملکرد سازمان نقشه برداری کشور تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت سازمان نقشه برداری کشور روز یکشنبه 23 تیرماه با حضور مهندس مسعود شفیعی ریاست سازمان و دیکر اعضای شورا، و علی اکبر اولیاء نماینده سازمان اداری و استخدامی در شواری راهبری توسعه مدیریت سازمان برنامه و بودجه و  علی جعفری رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور در محل این سازمان برگزار شد.
در آغاز این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص برنامه اصلاح نظام اداری، شفافیت در ارائه گزارش‌های مالی، اقدامات اثربخش درخصوص توسعه دولت الکترونیک درسازمان، ایجاد بستر مناسب برای ارتقاء همکاران به پست‌های مدیریتی از طریق برگزاری فراخوان‌های عمومی، تاکید بر آموزش‌های عمومی و مدیریتی در طول دو سال اخیر ارائه شد.
پس از آن، «اولیا» از اقدامات صورت گرفته در این مدت زمان کوتاه در سازمان نقشه برداری کشور تقدیر کرد و با توجه به شرایط این سازمان در حال حاضر، لزوم توسعه این اقدامات و پیگیری مداوم آنها را ضروری دانست.
وی همچنین با توجه به سابقه مدیریتی خود در سازمان ملی بهره‌وری و همچنین سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: تدوین سند برنامه نیروی انسانی باید با استفاده از تحلیل های دقیق آماری، پیاده سازی مدیریت دانش و اجرایی نمودن چرخه مدیریت بهره وری باشد.
نماینده سازمان اداری و استخدامی در شواری راهبری توسعه مدیریت سازمان برنامه و بودجه با اشاره به شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد دستگاهها، رمز موفقیت در ارزیابی عملکرد سازمان ها را در احصای شاخص های کلیدی عملکرد KPI دانست و یادآورشد: این شاخص ها، قادرند ارزیابی درست و دقیقی از عملکرد سازمان ها نشان دهند.
از مهمترین مصوبات شورای راهبری توسعه مدیریت سازمان نقشه برداری کشور می توان به موافقت با تبدیل وضع 44نفر از کارکنان رسمی آزمایشی به رسمی قطعی و 28 نفر از کارکنان پیمانی به رسمی آزمایشی اشاره کرد. همچنین مقرر شد با اخذ گواهینامه نوع دوم، سه نفر از همکاران نیز موافقت لازم به عمل آید.
 


کد مطلب: 1171

آدرس مطلب: https://www.ncc.gov.ir/fa/news/1171/تقدیر-نماینده-سازمان-اداری-استخدامی-عملکرد-نقشه-برداری

سازمان نقشه برداری کشور
  https://www.ncc.gov.ir